پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تغییر ساختار در منابع انسانی و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است

تاریخ خبر: // کد خبر: 217123 // // //


تغییر ساختار در منابع انسانی و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است

احمد مظفر در گفتگو با روابط‎عمومی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تغییرات ساختاری اخیر در حوزه منابع انسانی، تشکیلات و رفاه و خدمات پشتیبانی، بر اساس نگاه ویژه مدیرعامل محترم به سرمایه انسانی و اولویت ایشان در این زمینه به وجود آمده است.


تغییر ساختار در منابع انسانی و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران گفت: تغییر ساختار در منابع انسانی و رفاه از ملزومات توجه به کارکنان است و این اصلاح ساختار بر اساس دیدگاه مثبت مدیرعامل محترم نسبت به سرمایه انسانی شرکت رخ داده است. وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به تغییرات مورد نظر مدیرعامل، نیاز به انجام اقدامات اجرایی و ساختاری قابل توجهی است، گفت: خوشبختانه با حمایت آقایان امیرمکری و شورمیج در حوزه پرسنلی، احکام پرسنلی و مطالبات پرسنلی کارهای خوبی انجام شد و در این زمینه با توجه به اینکه قانون خدمات کشوری باید از 1388/1/1 اجرا میشد در یک کار جهادی، تمامی پروندهها را از این تاریخ به بعد به طور ویژه و شبانهروزی بررسی کردیم که در مجموع 14 هزار حکم اصلاحی صادر شد.

مظفر با بیان اینکه در خصوص رفاه و خدمات پشتیبانی هم نیاز بود که یک فرد به طور تخصصی و تمام وقت فعالیت کند، گفت: برای این کار نیاز به اصلاح ساختار داشتیم که با حمایت مدیرعامل و تایید هیات مدیره محترم این اتفاق افتاد و بخش رفاه از این اداره کل جدا شد و با نام مدیریت رفاه و خدمات پشتیبانی به طور مستقل زیر نظر معاون توسعه مدیریت و منابع قرار گرفت به این ترتیب این مجموعه در قالبی مستقل و تخصصی، ارتقا پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه وقتی حوزه رفاه مستقل میشود حتما برای آن برنامههای کلان و مطلوبتری پیشبینی شده است، گفت: به امید خدا این مدیریت برنامههای کلانی را با نظر آقای شورمیج اجرایی خواهد کرد اما بهتر است پس از جا افتادن آن در ساختار و پیشرفت بخشی از کارها فعالیتهای آن را اطلاع رسانی کنیم.

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات در مورد ادغام واحد تشکیلات در منابع انسانی گفت: در واقع اضافه شدن حوزه تشکیلات به منابع انسانی کار بزرگی است که باعث میشود که این مجموعه بتواند به صورتی تسهیلگرانه و اجراییتر مسائل مربوط به کارکنان را پیگیری کند و با نگاهی مثبتتر به آنها، در جهت برنامهریزی و رفع مسائلشان اقدام کند.

وی در پایان ضمن قدردانی از حمایتهای مدیرعامل شرکت در زمینه بهبود روند خدمترسانی به کارکنان، گفت: جا دارد از تلاش و احساس مسئولیت معاونت پرسنلی و کارشناسان آن حوزه تشکر ویژه کنم که اگر همراهی شبانهروزی و همدلی آنها نبود این توفیقات حاصل نمیشد.

منبع : با اندکی اضافات و تلخیص از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو