پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید صفایی بر اتمام پروژه‎های مسافرمحور فرودگاه مهرآباد تا پیش از فصل زمستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 218365 // // //


تاکید صفایی بر اتمام پروژه‎های مسافرمحور فرودگاه مهرآباد تا پیش از فصل زمستان

مصطفی صفایی در این بازدید روند اجرای پروژه‎های عمرانی، تسهیلاتی و تاسیساتی فرودگاه مهرآباد را مورد بررسی قرار داد و گفت: پیگیری جدی مسائل مربوط به پروژه‎ها و تعیین تکلیف نهایی و بهره‎برداری هرچه سریع‎تر آنها باید در دستور کار پیمانکاران و ناظران ستادی قرار گیرد.


تاکید صفایی بر اتمام پروژه‎های مسافرمحور فرودگاه مهرآباد تا پیش از فصل زمستان

معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از پروژه‎های در دست اجرای فرودگاه مهرآباد بر اتمام پروژه‎هایی که مستقیم به مسافران خدمت‎رسانی می‎کنند، تا پیش از آغاز فصل زمستان تاکید کرد.

  مصطفی صفایی در این بازدید روند اجرای پروژههای عمرانی، تسهیلاتی و تاسیساتی فرودگاه مهرآباد را مورد بررسی قرار داد و گفت: پیگیری جدی مسائل مربوط به پروژهها و تعیین تکلیف نهایی و بهرهبرداری هرچه سریعتر آنها باید در دستور کار پیمانکاران و ناظران ستادی قرار گیرد.

وی در پایاین بازدید سه ساعته با تاکید بر روانسازی و سرعت در اجرای پروژهها گفت: اولویت اول استانداردسازی و سپس سرعت در بهرهبهرداری از پروژههایی است که به طور مستقیم با مسافر ارتباط دارند. پروژه ایربریجها وpier ، خروجیهای ترانزیت و ورودی ترمینال یک و همچنین تاسیسات مهرآباد از جمله پروژههایی است که باید تا پایان فصل تابستان تعیین تکلیف و آماده بهرهبرداری شود.

صفایی با بیان اینکه عملیات اعزام و پذیرش در مهرآباد تعطیل ناپذیر است و باید همزمان با انجام وظایف، پروژهها را نیز به طور استاندارد اجرا کرد، خطاب به پیمانکاران و ناظران ستادی پروژههای مهرآباد گفت: باید هرچه سریعتر با افزایش نیروی کار و همچنین تزریق سریع امکانات و تجهیزات این پروژهها به اتمام برسند و ضمن سرعت بخشیدن به کار استانداردهای لازم نیز با دقت مورد توجه قرار گیرد.

وی در مورد پروژه ورودی ترمینال یک نیز گفت: این پروژه زمانی طولانی را طی کرده است و اکنون با توجه به اینکه مقاومسازی و استانداردسازی آن به خوبی انجام شده است باید به سرعت وارد فاز روسازی شود تا به امید خدا برای نوروز 99 مورد بهرهبرداری قرار گیرد.

گفتنی است، در این بازدید مدیرکل تجهیزات و سامانههای فرودگاهی، سرپرست عمران و توسعه فرودگاهها و مدیرکل فرودگاه مهرآباد نیز حضور داشتند.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو