پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ورود 4 فروند هواپیما‌ به ناو‌گان‌ کیش‌ایر در آینده نزدیک

تاریخ خبر: // کد خبر: 218669 // // // // // //


ورود 4 فروند هواپیما‌ به ناو‌گان‌ کیش‌ایر در آینده نزدیک

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر گفت: ایرباس 321 زمین‌گیر کیش‌ایر که به تازگی توسط متخصصان داخلی تعمیر اساسی شده است، فردا از فرودگاه امام به جزیره کیش و از آنجا به مشهد مقدس می‌رود تا نخستین پرواز داخلی فرودگاه امام را انجام دهد.


ورود 4 فروند هواپیما‌ به ناو‌گان‌ کیش‌ایر در آینده نزدیک

فرزانه شرفبافی‌ اظهار داشت: روز آینده نخستین پرواز داخلی از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) به مقصد جزیره ‌ کیش توسط شرکت هواپیمایی کیش‌ انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر درباره عملیاتی شدن ایرباس A321 کیش‌ایر و بازگشت این هواپیما به ناوگان بیان کرد: با تلاش متخصصان داخلی و مساعدت اهالی صنعت و همکاران‌ در سازمان منطقه آزاد کیش و کیش‌ایر، موفق شدیم پس از یک سال و چند ماه زمینگیر بودن این هواپیما، آن را با انجام چک و رنگ‌آمیزی، آماده پرواز و خدمات رسانی در صنعت هوایی کشور و همچنین اهالی کیش، کنیم.

و‌ی اظهار داشت: از همین رو فردا در پروازی یک روزه و زیارتی با کاروانی تحت عنوان «ضامن آهو» به اتفاق جمعی از مهمانان، پرسنل‌ و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران صنعت هوایی کشور، از تهران به کیش و از کیش به مشهد مقدس جهت زیارت بارگاه امام رضا (ع) و تبرک هواپیما، عازم خواهیم شد.‌

مدیرعامل کیش‌ایر با اشاره به هدفگذاری توسعه کمی و کیفی ناوگان این شرکت هواپیمایی،‌ از راه‌اندازی سرویس جدید بیزینس کلاس هواپیمایی کیش‌ و راه‌اندازی سیستم وای‌فای مدیا برای اولین بار در پروازهای هواپیمایی کیش خبر داد.

شرفبافی با اشاره به ‌حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش ‌از کیش‌ایر ابراز امیدواری کرد: با فراهم شدن شرایط بازگشت دو فروند هواپیمای MD، یک فروند فوکر F100 و دیگر ایرباس A321 که زمین‌گیر و متعلق به این شرکت هستند، تغییرات ملموسی در نحوه خدمات رسانی و سرویس‌دهی این شرکت ‌رخ دهد.

 

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو