پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | احداث فرودگاه در نیشابور کلید خورد

تاریخ خبر: // کد خبر: 218948 // // //


احداث فرودگاه در نیشابور کلید خورد

نیشابور پس از 2 سال پیگیری، موفق به دریافت مجوز احداث فرودگاه در نیشابور شدو این فرودگاه به صورت هیئت امنایی اداره خواهدشد.


احداث فرودگاه در نیشابور کلید خورد

نیشابور  پس از 2 سال پیگیری، موفق به دریافت مجوز احداث فرودگاه در نیشابور شدو این فرودگاه به صورت هیئت امنایی اداره خواهدشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهارکرد: با توجه به جمعیت بالای شهرستان نیشابور  پس از 2 سال پیگیری، موفق به دریافت مجوز احداث فرودگاه در نیشابور شدیم این فرودگاه به صورت هیئت امنایی با حضور شهردار ورییس شورای اسلامی شهر  اداره خواهد شد و اقدامات لازم برای انجام زیر ساخت های آن صورت پذیرفته است که در منطقه جنوبی شهر نیشابور احداث خواهدشد.

دکتر حمید گرمابی افزود: ارتقای دانشکده علوم پزشکی به  دانشگاه به علت تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ، دانشگاه های پزشکی فقط در مراکز استان مجوز دریافت خواهند کرد ولی برای اختصاص رشته پزشکی در نیشابور در حال پیگیری هستیم .

وی خاطرنشان کرد: تا انتخابات فعلا تغییردر  فرماندارشهرستان نیشابور نخواهیم داشت ولی در زیر مجموعه فرمانداری تغییراتی صورت خواهد گرفت و فرماندار شهرستان فیروزه که 374 روز است با سرپرستی اداره می شود به زودی تعیین تکلیف خواهدشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: در دیداربا معاون اول رئیس جمهور دلایل مطالبه‌ی دیرین و به‌حق مردم در مبحث تقسیمات کشوری و ارتقای بخش‌زبرخان انجام  که معاون اول رئیس جمهور نیز با توجه به حساسیت و تأکید در انجام این خواسته و نیز احترام به  مطالبه‌ی مردم، دستورِ قرار دادن مجدد موضوع ارتقای بخش را در نوبت طرح جلسات هیأت دولت صادر نمود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با پیگیری اینجانب 1500میلیارد تومان به بودجه از محل پتروشیمی اضاف شد که سپس در صحن مجلس به بازنشستگان عزیز اختصاص یافت وهمچنین بیمه تکمیلی فرهنگیان که بامشکل روبرو بودباطرح اینجانب و امضای 180نماینده به رییس جمهور ودستور ایشان تاحدود زیادی مرتفع شد.

نماینده مردم نیشابور وفیروزه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:برای انتقال آب سدبار به نیشابور لوله های آن خریداری شده  که منتظر تخصیص بودجه برای انتقال آن هستیم.

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو