پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وزیر راه و شهرسازی دستور برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند ‌را صادر کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 219615 // // // //


وزیر راه و شهرسازی دستور برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند ‌را صادر کرد

فرماندار مراغه با اشاره برقرای مجدد پروازها در فرودگاه سهند ‌گفت: در دیداری که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم پیگیری‌های لازم برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند این شهرستان انجام و دستورات لازم صادر شد.


وزیر راه و شهرسازی دستور برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند ‌را صادر کرد

حمید شکری ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به آزادسازی نفتکش ایرانی اظهار داشت: روزپنجشنبه دادگاه عالی منطقه جبل الطارق حکم آزادی نفتکش ایرانی را صادر کرد این درحالی است که روز گذشته پیش از صدور این حکم وزارت دادگستری آمریکا نامه‌ای به مقامات قضایی جبل الطارق ارسال کرده و خواسته بود تا توقیف نفتکش ایرانی را تمدید کنند.

وی افزود: به درخواست آمریکا توسط این دادگاه توجهی نشد و بار دیگر نقشه‌های شوم آمریکا و هم پیمانان آن شکست خورد.

شکری در ادامه با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه گفت: آمریکا و دیگر کشورها در منطقه به قدرت جمهوری اسلامی ایران آشنایی دارند و این یکی از مهم‌ترین دلایل عدم حمله آمریکایی‌ها به کشور است چراکه می‌دانند مردم همیشه در صحنه ایران در مقابل آنها ایستادگی خواهند کرد.

وی تصریح کرد: باتوجه به قدرت ایران در منطقه دیگر کشورهایی هم چون آمریکا و انگلیس مجبور هستند دیگر با ایران همکاری کنند چراکه همه نقشه‌های شوم آنها با تدابیر مقام معظم رهبری و مسئولان کشور خنثی می‌شود.

شکری فرماندار مراغه در ادامه با تاکید برهمکاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در رونق واحدهای تولیدی و صنعتی در این شهرستان گفت: حمایت از تولید با توجه به نام گذاری مقام معظم رهبری با شعارحمایت از تولید، ضروری است کلیه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها برای حمایت از واحدهای تولیدی و رونق این بخش همکاری‌های لازم را داشته باشند.

شکری اضافه کرد: باهدف حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی مرکز حمایت از سرمایه گذاری در این فرمانداری تشکیل و راه اندازی شده است.

فرماندار مراغه با تاکید بر توجه به کالاهای ایرانی توسط مردم گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و توسعه منابع اقتصادی در کشور زمانی با موفقیت انجام خواهد شد که کلیه مردم از کالاهای ایرانی و تولید شده توسط واحدهای تولیدی در داخل کشور استفاده کنند.

ضرورت تسریع در اجرای آزاد راه مراغه – هشترود

حمید شکری در ادامه با تاکید بر اجرای سریع آزاد راه مراغه به هشترود توسط پیمانکاران طرح اظهارکرد: طی ماه‌های گذشته اعتباری بالغ بر 130 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای سریع آزاد راه مراغه به هشترود از سوی دولت اختصاص یافت که ضروری است با پیگیری‌ها و تلاش‌های شبانه روزی نسبت به تسریع در این پروژه انجام شود.

وی تصریح کرد: هم چنین برای پروژه استادیوم این شهرستان 10 میلیارد تومان برای تکمیل و پرداخت بدهی پیمانکار تخصیص یافته و بزودی کلیه مشکلات موجود در این استادیوم از سوی پیمانکار طرح رفع می‌گردد.

مذاکرات برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند ادامه دارد

شکری در ادامه با اشاره به برخی اقدامات انجام شده برای برقرای مجدد پروازها در فرودگاه سهند این شهرستان اظهارکرد: در دیداری که با وزیر راه و شهرسازی داشتیم پیگیری‌های لازم برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند این شهرستان انجام و دستورات لازم صادر شد و پیگیری برای برقراری مجدد پروازها در این فرودگاه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با چند شرکت هواپیمایی در کشور برای حضور و برقراری پرواز در فرودگاه سهند مذاکراتی انجام شده و بزودی خبرهای خوبی در حوزه فرودگاه سهند به اطلاع مردم و شهروندان منطقه خواهد رسید.

شکری فرماندار مراغه در ادامه با اشاره به کسب عنوان اول در برگزاری دیدارباخانواده های شهدا توسط ستاد مراغه اظهارکرد: ستاد دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران مراغه در بین شهرستان‌های استان عنوان اول را با برگزاری 570 دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران کسب کرد.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان در مقابل خانواده‌های شهدا و ایثارگران در جامعه دیدار و رسیدگی به مشکلات آنها بوده و در این راستا اقدامات لازم در این شهرستان درحال انجام است.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو