پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | واکنش مدیرعامل «هما» به مجوز آمریکا برای فروش قطعات هواپیما

تاریخ خبر: // کد خبر: 219649 // // // // //


واکنش مدیرعامل «هما» به مجوز آمریکا برای فروش قطعات هواپیما

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» خبر اعلام صدور مجوز از سوی خزانه‌داری آمریکا به ATR به جهت فروش قطعات یدکی و خدمات به ایران را از سوی اصغر فخریه کاشان را نه تائید و نه تکذیب کرد و گفت: هر کسی که این خبر را اعلام کرده خودش پاسخگو باشد.


واکنش مدیرعامل «هما» به مجوز آمریکا برای فروش قطعات هواپیما

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» خبر اعلام صدور مجوز از سوی خزانه‌داری آمریکا به  ATR جهت فروش قطعات یدکی و خدمات به ایران را از سوی اصغر فخریه کاشان را نه تائید و نه تکذیب کرد و گفت: هر کسی که این خبر را اعلام کرده خودش پاسخگو باشد.

چندی پیش اصغر فخریه کاشان عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده خرید هواپیما در گفت‌وگویی اعلام کرده بود؛ « ای‌تی‌آر توانست از خزانه‌داری آمریکا برای فروش قطعات یدکی و خدمات به ایران مجوز بگیرد.»

اعلام اینکه هواپیمای ATR توانسته است مجوز فروش قطعات یدکی و خدمات پس از فروش را از وزارت خزانه‌داری آمریکا (اوفک) دریافت کند خبر خوب این روزهای صنعت هوانوردی به شمار می‌رفت اما بعد از اعلام این خبر مسئولان وقت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» و وزارت راه و شهرسازی نسبت به آن واکنشی نشان ندادند.

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، در واکنش به سخنان عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده خرید هواپیما مبنی بر اینکه خزانه‌داری آمریکا برای فروش قطعات یدکی و خدمات به ایران به ای تی آر مجوز داده است؛ عنوان کرد: همه‌کسانی که این خبر را اعلام کرده‌اند از مجموعه شرکت ایران‌ایر نبوده‌اند.

او در ادامه افزود: هر کسی این خبر را اعلام کرده است باید جزئیات را از خودش بپرسید و من این خبر را نه تکذیب می‌کنم و نه تائید.

دهقانی زنگنه تصریح کرد: شما بروید از آقای فخریه کاشان بپرسید شما از کجا چنین چیزی را به دست آورده‌اید.


منبع : تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو