پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | زنوزی، بزرگترین برند بدهکاران بانکی ایران + جوابیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 220315 // // //


زنوزی، بزرگترین برند بدهکاران بانکی ایران + جوابیه

نام محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور و هواپیمایی آتا در لیست منتشر شده از بدهکاران بانک تجارت قرار دارد.


زنوزی، بزرگترین برند بدهکاران بانکی ایران + جوابیه

لیست افراد و کسانی که به بانک تجارت بدهی دارند منتشر شده که در ردیف هجدم دریافت‌کنندگان بیشترین تسهیلات از بانک تجارت، نام‌آشنای دیگری به چشم می‌خورد که همواره به‌عنوان یک ابرسرمایه‌دار شناخته می‌شود.

محمدرضا زنوزی‌ مطلق که جزء بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی کشور است، سهامدار، مدیر و مالک چندین شرکت صنعتی، تولیدی، علمی، خدماتی و بانکی است.

ریاست هیات بدمینتون استان آذربایجان‌شرقی، کوچک‌ترین سمت او به حساب می‌آید. او در سال ۹۱ به‌خاطر بدهی بانکی روانه زندان شد که با پرداخت ۱۳۸۰ میلیارد تومان از بدهی‌های خود و تعویق بقیه بدهی‌ها آزاد شد. میزان تسهیلات غیرجاری زنوزی‌مطلق، 577 میلیارد و 107 میلیون و 900 هزار تومان است.

او همچنین مالک باشگاه تراکتور تبریز و شرکت هواپیمایی آتا است.

پاسخ روابط‌عمومی شرکت توسعه‌ سرمایه‌گذاری دّریک:

سلام علیکم با تبریک ایام عید ولایت و امامت به مردم شریف ایران، به استحضار میرساند، امروز در برخی رسانه های مجازی و دیگر مبادی خبری و حتی جراید کشوری و محلی متاسفانه مطلبی کذب بر اساس صورت های مالی بانک تجارت (که در سامانه کدال بورس انتشار یافته) منتشر میگردد که براساس آن آقای زنوزی مطلق مبلغ ۵۸۱ میلیارد تومان به بانک تجارت بدهکار میباشد.

روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه گذاری دریک جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی اعلام می‌نماید؛ در سال ۱۳۹۱ با واگذاری مجتمع فولاد بناب این بدهی توسط خریداران با بانک تجارت تسویه حساب و تبدیل تعهد گردیده که نامه مفاصا حساب و آزاد سازی وثایق شرکتها تابعه از بانک تجارت در دسترس است و انتشار بدهی بنام آقای زنوزی مطلق در سیستم کودال مغالطه جهت پوشش دادن نام بدهکار واقعی میباشد.
ضمن تکذیب هر گونه بدهکار بودن آقای محمد رضا زنوزی مطلق و شرکتهای تابعه به بانک تجارت اعلام میگردد چون انتشار این مطلب آنهم بعد از ۷ سال!!! نشان از سوء نیت جهت اختفاء نام بدهکار واقعی است لذا بدینوسیله اعلام می‌دارد که شکایت لازم بر علیه مدیران آن بانک تسلیم مقامات محترم قضایی خواهد شد و نتیجه و تصمیمات متخذه با کسب اجازه از مراجع قضایی محترم از ناحیه این روابط عمومی به استحضار عموم خواهد رسید.
انتظار دارد بر اساس قانون مطبوعات این جوابیه در کلیه مراجع خبری که موضوع بدهکار بودن آقای زنوزی مطلق را تحت هر عنوانی منتشر نموده‌اند عیناً منتشر شود.
باتشکر

منبع : خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو