پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهره برداری از ۵۵ پروژه عمرانی در رامسر

تاریخ خبر: // کد خبر: 220352 // // //


بهره برداری از ۵۵ پروژه عمرانی در رامسر

محمد آزاد فرماندار رامسر گفت: همزمان با هفته دولت ۵۵ پروژه عمرانی و تولیدی با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان در شهرستان بهره برداری می شود.


بهره برداری از ۵۵ پروژه عمرانی در رامسر

محمد آزاد ظهر پنجشنبه در نشست خبری بمناسبت هفته دولت با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر بانوان الگوی مدیریتی در نظام جمهوری اسلامی ایران نام گرفته اند و قبل از مسئولیت بزرگ منشاء خیر و خدمت در دوران شکل گیری نظام و انقلاب بودند گفت:شهیدان رجایی و باهنر در دوره کوتاه مسئولیت نامی ماندگار از خود بجا گذاشتند اما دشمنان توان و یارای دیدن اقدامات و کارهای این شهیدان را نداشتند و ناجوانمردانه آنها را به شهادت رساندند.

وی تصریح کرد: هفته دولت فرصت خوبی برای تبیین دستاوردهای دولت در نظام جمهوری اسلامی ایران است و با استفاده از این فرصت باید بتوانیم اقداماتی که در حوزه های مختلف فرهنگی آموزشی پروژه ای علمی و کارهای بزرگ دیگری که در بخش های مختلف انجام شد به سمع نظر مردم که صاحبان نظام و انقلاب هستند برسانیم.

وی افزود: مردم ما می دانند که خدمت، اقدام و کار در شرایط امروزی بسیار با شرایط گذشته فرق دارد چون اقدامات دشمن از نوع سخت افزاری و نرم افزاری بوده و با همه قوا و توان به مقابله با نظام و کشور و مردم آمده است.

فرماندار رامسر خاطر نشان کرد: هر اقدام کوچکی که امروزه در جای جای کشور ما و استان مازندران انجام می گیرد نتیجه تلاش مسئولان و مشارکت مردم در خدمت رسانی به مردم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر با اشاره به اینکه به جهت وجود شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها تحقق پروژه ها کار بزرگی است افزود:  در دوره جنگ اقتصادی به سر می بریم و آرایش های مختلف جنگی دشمنان برای کشور ما شکل گرفته است.

وی افزود: با همه موانع، چالش ها، کارشکنی ها و دشمنی ها دولت در سطح ملی، استانی و شهرستانی مصمم خدمت رسانی به مردم هستند و مسئولیت ها برای خدمت رسانی به مردم معنا پیدا می کند.

وی تصریح کرد: در ۱۳ مهر سال گذشته بارش باران سیل آسا در شهرستان رامسر سبب طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی منازل شده بود که خسارات سنگینی وارد شد و دولت در سطح ملی، استانی و شهرستانی از هیچ کوششی برای خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکرد.

فرماندار رامسر گفت: چندین پروژه ناشی از سیل مورد ترمیم قرار گرفت و شرایط ناشی از خسارات سیل به حداقل ممکن رسید.

فرماندار رامسر تصریح کرد: تعدادی از پروژه ها در حال ساخت و اجرا است و در دهه فجر بهره برداری می شود که حکایت از تلاش و پیگیری های شبانه روزی مسئولان نسبت به پروژه ها است.

وی افزود: برخی از پروژه ها مانند پردیس دانشگاهی واحد بین الملل در ماه های آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد و پروژه بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر و حوزه های راه و شهرسازی، آب و بنیاد مسکن با تلاش مسئولان و مشارکت مردم عملیاتی می شود.

فرماندار رامسر تصریح کرد: بیش از ۵۵ پروژه با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان در هفته دولت بهره برداری  می شود.

وی تصریح کرد: مسکن مهر ۶ که پروژه ۱۱۲ واحدی است با همت اداره کل راه و شهرسازی، استاندار مازندران با پیشرفت خوبی در حال ساخت است و تا پایان سال ۹۸ یک بلوک ۵۶ واحده بهره برداری می شود.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو