پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قضاوت شتابزده وزیر راه : جعفرزاده توبه کند یا بالا تا پائین سازمان هواپیمایی کشوری؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 220738 // // // // // خبر مهم


قضاوت شتابزده وزیر راه : جعفرزاده توبه کند یا بالا تا پائین سازمان هواپیمایی کشوری؟

وزیر راه بعد از شنیدن صحبت های منتسب به سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص عدم معناداری رعایت سقف و کف قیمت بلیط های پروازی در ایام پیک سفر، بیان داشتند که اگر آقای جعفرزاده این سخنان را بیان کرده باشند، باید توبه کنند. نوشتار حاضر با توجه به ادله های تشریح شده، پیشنهاد درخواست توبه صدر تا ذیل سازمان هواپیمایی کشوری را به وزیر محترم می دهد. ان شاالله که ما نیز شتاب زده قضاوت نکرده باشیم.


قضاوت شتابزده وزیر راه : جعفرزاده توبه کند یا بالا تا پائین سازمان هواپیمایی کشوری؟

بعد از صحبت های منتسب شده به  آقای جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص وضعیت فروش و قیمت گذاری بلیط هواپیما در ایام پیک سفری و عدم معنادار بودن رعایت سقف و کف قیمت ها در چنین شرایطی (هر چند این عبارات توسط جعفرزاده تکیب شده است)، وزیر راه و شهرسازی بیان نمودند که :

با هر گونه تخلفی برخورد خواهیم کرد؛ نرخ بلیت هواپیما یک کف و یک سقف دارد در سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی این قیمت‌ها منتشر شده است. اسلامی با بیان این‌که تجاوز از این کف و سقف تخلف است، تصریح کرد:‌ در پروازهای داخلی بیزنس کلاس و اکونومی داریم؛ قیمت‌های لحظه اخری در اوج سفرها اتفاقی می‌افتد که چند صندلی لحظه آخری را آژانس‌ها انجام می‌دهند که تخلف است.

وی با تاکید بر این‌که نباید قیمت‌ها از سقف تعیین شده عبور کند در واکنش به اظهارات سخنگوی سازمان هواپیمایی مبنی بر این‌که ” در ایام پیک مانند ولادت و شهادت سقف تعیین شده برای ایرلاین‌ها معنا ندارد” گفت: چنین چیزی نیست و اگر وی این حرف را گفته باید توبه کرده و حرف خود را پس بگیرد.

 

حال باید از وزیر محترم پرسید که :

– آیا آقای وزیر می دانند که سازمان تعزیرات به انجمن شرکت های هواپیمایی اجازه قیمت گذاری نداده و این عمل را جرم می دانند.

– آیا آقای وزیر می دانند که سازمان هواپیمایی کشوری، اسناد مثبته قیمت گذاری بلیط هواپیما را تسلیم سازمان تعزیرات نکرده و متهم به گران فروشی حتی با نرخ مصوب و اعلام شده می باشند(نرخ پائیز 1397 مبنای مورد توافق بود).

– آیا آقای وزیر می دانند که هزاران تخلف اعلام شده در رسانه از گران فروشی بلیط هواپیما، صرفا مورد تکذیب و انکار سازمان هواپیمایی کشوری قرار می گیرد.

– آیا آقای وزیر می دانند که بدلیل ضعف نظارتی سازمان هواپیمایی کشوری و یا مماشات در برخورد با متخلفین گران فروشی، شاهد ایجاد مافیا در حوزه فروش و قیمت گذاری بلیط هواپیما می باشیم.

– آیا آقای وزیر می دانند که سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری(آقای جعفرزاده)، صرفا یک سخنگو بوده و باید تابع دستورات سازمان و آقای عابدزاده باشد و تصور تخطی از دستورات با توجه روحیه محافظه کارانه ایشان، تقریبا بعید است.

– …

آقای وزیر، لطفا یا از قضاوت شتابزده پرهیز کنید و یا خود را به خواب نزنید. تقریبا به تعداد شهروندان ایران اسلامی، می توان اظهار نظر در خصوص عملکرد سازمان هواپیمایی کشوری سراغ گرفت . پیشنهاد می کنیم بجای درخواست توبه از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، بالا تا پائین سازمان هواپیمایی کشوری را وادار به توبه کنید. البته این فقط یک پیشنهاد است و ممکن است مثل فرمایشات شما، اندکی شتابزده و رادیکال بیان شده باشد.

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو