پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز روی تل آویو، پاپوشی برای شرفبافی یا کیش ایر؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 220823 // ٬ // // // // // خبر مهم


پرواز روی تل آویو، پاپوشی برای شرفبافی یا کیش ایر؟

به تازگی تصویری از پرواز هواپیمای اردنی با نام کیش‌ایر بر فراز تل‌آویو منتشر شده و شایعات متعددی از پناهندگی سیاسی تا هواپیماربایی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در واکنش به این اخبار ، بیان داشت که هواپیما مورد اشاره متعلق به هواپیمایی کیش نبوده و سال گذشته، در اجاره شرکت هواپیمایی کیش بوده است.


پرواز روی تل آویو، پاپوشی برای شرفبافی یا کیش ایر؟

به گزارش ایرلاین پرس و به نقل از فارس، به تازگی در سایت فلایت رادار ۲۴ و در مسیر عمان- استانبول ، اطلاعاتی از یک هواپیما با نام کیش‌ایر و به مدیریت هواپیمایی عمان بر فراز تل‌آویو در سرزمین‌های اشغالی قابل مشاهده بود( توضیح : سایت فلایت رادار 24 ، سایتی با خدمات رسانی فراگیر و بین المللی در حوزه هوانوردی بوده که موقعیت پروازهای مسافری را به صورت زنده و به روی نقشه نمایش می‌دهد. این وب‌سایت ‌ سرعت ، ارتفاع و موقعیت جغرافیایی و مکانی پروازها را برای بینندگان نمایان می‌سازد و از راه این سامانه راداری، کاربران می‌توانند از اطلاعات پروازهای تجاری و مسافری ، آگاهی یابند).

 

 

در راستای پیگیری بیشتر موضوع، اقدام به برقراری تماس با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر و سؤال از ایشان شد. دکتر فرزانه شرفبافی در این‌باره گفت: این هواپیمای اردنی درسال گذشته در اجاره کیش‌ایر بوده و با اتمام مدت اجاره، مجددا به خط پرواز شرکت هواپیمایی اردنی برگشته و در مسیر استانبول-عمان پرواز می‌کند. وی با تأکید بر اینکه این هواپیما در حال حاضر هیچ ارتباطی به شرکت هواپیمایی کیش‌ ندارد، اظهار داشت:‌ در سایت فلایت رادار، اطلاعات این هواپیما به‌روزرسانی نشده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در پاسخ به این سؤال که‌ آیا پیگیری در این‌باره داشته‌اید؟ بیان نمودند، از شرکت هواپیمایی اردنی و سایت فلایت رادار درخواست شده نام شرکت دارنده هواپیما را به‌روز رسانی کنند.

اتفاق ، شایعه یا پاپوش سازی :

نکته جالب توجه در رویداد مورد اشاره، طیف وسیع شایعات رد و بدل شده در فضای مجازی بوده است. شایعاتی با موضوع پناهندگی سیاسی تا هواپیما ربایی و مرتبط سازی نتایج بدست آمده از مقدماتی نادرست ،  به توانمندی های مدیریتی سرکار خانم شرفبافی.

ورای وقوع یک رویداد خاص و قابل توجه و نظر به توانمندی های حرفه ای دکتر شرفبافی در مدیریت و سیاستگذاری حوزه هوانوردی و مدیریت ایرلاین ، پیش بینی می شود که در آینده نیز باید انتظار انتشار و دامن زدن به چنین شایعاتی و سو استفاده حداکثری از وقوع رویدادهای متشابه ، با قصدی معلوم و نیتی تخریبی در خصوص ایشان را داشت.

اختصاصی ایرلاین پرس

منبع اولیه خبر، خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو