پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مرکز آموزش خلبانی ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 222350 // // //


مرکز آموزش خلبانی ایران

مرکز خلبانی ایران در سال 2008 تاسیس گردید و در زمینه آموزش خلبانی و پرواز شروع به فعالیت کرد. این مرکز سالانه ده ها خلبان حرفه ای و با دانش بالا به کشور معرفی نموده و چندین خلبان مطرح کشور ،خروجی آموزش های ارایه شده و مهارت آموزی در این مرکز بوده اند.


مرکز آموزش خلبانی ایران

موسسین مرکز بیان داشته اند که با توجه به اهمیت رشته خلبانی در خدمت به جامعه و نقش آن در خودکفایی کشور بر آن شدند تا آموزشگاهی هدفمند جهت آموزش علوم پرواز با امکاناتی مناسب احداث کنند. مرکز خلبانی ایران در سال 2008 تاسیس گردید و در زمینه آموزش خلبانی و پرواز شروع به فعالیت کرد. این مرکز سالانه ده ها خلبان حرفه ای و با دانش بالا به کشور معرفی نموده و چندین خلبان مطرح کشور ،خروجی آموزش های ارایه شده و مهارت آموزی در این مرکز بوده اند. امکانات و تجهیزات به روز مرکز خلبانی ایران و همچنین اساتید مجرب این رشته از جمله آقای محمد عبدالله جانی و آقای مهدی معطری باعث شده اند که این مرکز در ایران و آسیا به عنوان یکی از قطب های آموزش خلبانی و پرواز شناخته شود.

مرکز خدماتی همانند آموزش خلبان ،آموزش پاراگلایدر، خدمه و ناوگان پروازی، اجاره هواپیما ، …. ارایه می دهد. نشانی سایت مرکز ( اینجا)

محل استقرار مرکز در فرودگاه قزوین بوده و تلفن های تماس با مرکز در تهران 02122385770 و شماره همراه ، 09125400667 می باشد.

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو