پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ظرفیت تبلیغاتی فرودگاه‌های کشور ساماندهی می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 223377 // // // //


ظرفیت تبلیغاتی فرودگاه‌های کشور ساماندهی می‌شود

فعالیت‌های تبلیغاتی در محدوده‌های جغرافیایی و نظارتی فرودگاه‌های کشور برای اجرای دقیق مقررات و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود با هدف رونق تولید و اشتغال، ساماندهی می‌شود.


ظرفیت تبلیغاتی فرودگاه‌های کشور ساماندهی می‌شود

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی، ساماندهی تبلیغات محیطی در فرودگاه‌ها و پایانه های مسافری هوایی کشور در نشست مشترک مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بررسی شد.

«احسان الله حجتی» مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ در این نشست که ۱۲ شهریور ماه سال جاری برگزار شد با اشاره به ظرفیت مناسب محیط‌های فرودگاهی برای عرضه و نمایش تبلیغات کالا و خدمات داخلی و کمک به رشد و توسعه صنایع و تولیدات داخلی کشور گفت: برای کمک به رشد تبلیغات و افزایش درآمدهای ملی، از تمامی ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد و در این راه، سازوکارهای قانونی را برای تسهیل کارها به کار خواهیم گرفت.

رسول پوست فروشان مدیرکل دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری شرکت فرودگاه‌ها نیز در این نشست از افزایش تعامل و همکاری‌های مشترک شرکت فرودگاه ها با مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بهبود وضعیت فضاهای تبلیغاتی فرودگاه‌ها استقبال کرد.

وی گفت: برای دریافت نظرات کارشناسی و تخصصی تبلیغاتی، اجرای کامل قوانین و ضوابط مربوط و ایجاد و گسترش ارتباطات لازم در این حوزه آمادگی داریم.

نزدیک به ۶۰ فرودگاه مسافری و باری در کشور فعال هستند که بیشتر آن ها دارای ظرفیت ها و جذابیت‌های تبلیغاتی برای صاحبان صنایع، بهره‌برداران و شرکت‌های تبلیغاتی است.

 

منبع: ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو