پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بدحجابی مربوط به شرکت‌های هواپیمایی است

تاریخ خبر: // کد خبر: 224006 // // // //


بدحجابی مربوط به شرکت‌های هواپیمایی است

احسان استوار ،مدیر روابط عمومی فرودگاه‌ شهید دستغیب شیراز گفت: بدحجابی‌های بخش‌های ایرلاین مربوط به شرکت‌های هواپیمایی است که پیگیری خواهد شد.


بدحجابی مربوط به شرکت‌های هواپیمایی است

احسان استوار امروز در شیراز با اشاره به رعایت حجاب کارکنان فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز، اظهار داشت: مسئولین پذیرش ایرلاین‌ها از کارکنان فرودگاه نیستند و مربوط به شرکت‌های هواپیمایی هستند.

وی افزود: حراست فرودگاه‌ها بر بحث حجاب کارکنان نظارت دارد و قوانینی برای این مسئله مشخص است، بااین‌وجود اطلاع داده می‌شود که به نظارت‌ها شدت داده شود.

مدیر روابط عمومی فرودگاه‌ شهید دستغیب شیراز گفت: شهروندان در صورت دیدن افراد بدحجاب می‌توانند نام ایرلاین را هم اطلاع دهند که پیگیری مستقیم صورت بگیرد.

، سوژه‌ «برخورد پلیس و حراست به بی‌حجاب کارکنان شرکت‌های هواپیمایی»  که مربوط به گلایه از شرکت هواپیمایی ماهان بود توسط مخاطبان این بخش ثبت‌شده است.

مخاطب در توضیح این مطلب نوشته است: «امروزه متاسفانه شاهد بی حجابی بعضی از کارکنان شرکت‌های هواپیمایی در سطح فرودگاه‌های کشور می‌باشیم. کارکنانی که ارتباط مستقیم با مردم دارند.. برای مثال من چند شب پیش برای مسافرت یکی از بستگان به فرودگاه شهید دستغیب شیراز مراجعه کردم. مسوول پذیرش ایرلاین یک خانم بودن که با آرایش بسیار زننده. بدون چادر در حال پذیرش بودن و با تذکر اینجانب بسیار بد برخورد کردن و برای خانواده من اضافه بار نوشتن به اشتباه که می‌گفتند کاری نمی‌شه کرد اشتباه شده باید پول بدید و با لحن بسیار زشت زننده با خانواده من برخورد کردن. و در آخر مدیرشون از ما عذر خواهی کردند و گفتند حق با شماست. من چند تا سوال از ایرلاین ماهان دارم: 1 چرا در استخدام و گزینش کارکنان خودشون دقت بیشتر نمی‌کنند؟ 2 اگر حق با من هست و اضافه بار نباید بدم چرا اون خانم بخاطر تذکر من بیججا برام اضافه بار نوشتند؟ 3ـ چرا کارکنان ایرلاین ها را موظف به پوشیدن چادر ملی و یا حجاب کامل ملزم نمی‌کنند. 4ـ چرا وقتی فرم ارزیابی پر می کنند می گویند الکی است و بررسی نمی شود؟»

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو