پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازهای مسافری پیام از سر گرفته شد/ توسعه پروازها در دستور کار

تاریخ خبر: // کد خبر: 224447 // // //


پروازهای مسافری پیام از سر گرفته شد/ توسعه پروازها در دستور کار

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به از سرگیری پروازهای مسافری فرودگاه پیام، گفت: با همکاری ایرلاین های مختلف، توسعه پروازهای مسافری این فرودگاه در دستور کار است.


پروازهای مسافری پیام از سر گرفته شد/ توسعه پروازها در دستور کار

نادر ثناگومطلق ظهر دوشنبه در مراسم ازسرگیری مجدد پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام، گفت: این اقدام با تلاش و پیگیری‌های معاون اول رئیس جمهور، وزاری راه و ارتباطات و همچنین مسئولان استانی البرز محقق شده است.

وی در ادامه هدف از سرگیری مجدد پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام را استفاده از ظرفیت‌های آن در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد و بیان کرد: در این قالب با پیگیری‌های انجام شده مجوز رسمی انجام پروازهای مسافری این فرودگاه توسط هئیت دولت صادر شد و در ادامه برنامه ریزی برای انجام مجدد پروازها صورت گرفت.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار امیدواری کرد که با سرعت خوبی به توسعه پروازهای مسافری در این فرودگاه محقق شود و عنوان کرد: استان البرز تنوع جمعیتی دارد و به همین دلیل امکان انجام پرواز به نقاط مختلف کشور از فرودگاه بین المللی پیام وجود دارد.

ثناگو با تاکید بر اهمیت همکاری با ایرلاین‌های مختلف برای توسعه پروازهای مسافری گفت: صنعت هوانوردی یک بازار است و بستر این فعالیت‌ها در فرودگاه بین المللی پیام فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه در ادامه از طریق همکاری با ایرلاین‌های مختلف بنا داریم به توسعه پروازهای مسافری دست یابیم، تاکید کرد: این اقدام موجب به یقین موجب شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر فرودگاه بین المللی پیام و به یقین استان البرز است.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام در خصوص از سرگیری اولین پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام با انجام پرواز امروز مشهد – کرج و بالعکس، توضیح داد: در آینده‌ای نزدیک شاهد توسعه پروازهای مسافری از این فرودگاه خواهیم بود.

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو