پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تل‌آویو سرنگونی پهپاد توسط حزب‌الله را تایید کرد

تاریخ خبر: // کد خبر: 224559 // // //


تل‌آویو سرنگونی پهپاد توسط حزب‌الله را تایید کرد

ارتش رژیم صهیونیستی با تایید سرنگونی پهپاد خود توسط حزب‌الله، مدعی شد که آن یک پهپاد کوچک بوده و خطر درز اطلاعات وجود ندارد.


تل‌آویو سرنگونی پهپاد توسط حزب‌الله را تایید کرد

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) خبر ساقط شدن یک فروند هواپیمای بدون سرنشین خود توسط جنبش مقاومت حزب‌الله در مرز لبنان-فلسطین اشغالی را تایید کرد.

سخنگوی ارتش صهیونیست‌ها با صدور بیانیه‌ای ضمن تایید این خبر اما مدعی شد که این پرنده، یک پهپاد کوچک بوده که در حال انجام ماموریت‌های معمول در حریم هوایی جنوب لبنان و شمال فلسطین اشغالی بوده است.

به نوشته رسانه‌های اسرائیلی، در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی همچنین ادعا شده است که ساقط شدن این پهپاد اتفاق بزرگی نبوده و خطر درز اطلاعات از این هواپیما به دست حزب‌الله وجود ندارد.

صبح امروز بود که مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای از سرنگون کردن یک پهپاد متجاوز اسرائیلی خبر داد.

این اقدام پس از آن انجام می‌شود که رژیم صهیونیستی حدود دو هفته پیش (سوم شهریور) با دو پهپاد به ضاحیه بیروت تجاوز کرد؛ پهپادهایی مجهز به مواد منفجره و آماده عملیات ترور بودند. «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی خود پس از این ماجرا اعلام کرده بود، ارتش رژیم صهیونیستی باید منتظر پاسخ باشد.

او گفت که حزب‌الله از این تاریخ به بعد هرگونه هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی را هدف قرار خواهد داد و سرنگون خواهد کرد؛ پهپادهای اسرائیلی برای جمع‌آوری اطلاعات و شناسایی نیست بلکه برای ترور است.

حزب‌الله پیش‌تر و حدود یک هفته پیش (دهم شهریور) نیز طی عملیاتی یک خودروی زرهی صهیونیستی را در نزدیکی شهرک آویویم هدف قرار داد و فیلم آن را منتشر کرد .

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو