پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام پروازهای اربعین امسال از فرودگاه شاهرود

تاریخ خبر: // کد خبر: 224560 // // //


انجام پروازهای اربعین امسال از فرودگاه شاهرود

سیدحسن حسینی‌شاهرودی ،نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان‌های شاهرود و میامی و راه‌اندازی فرودگاه شاهرود، تلاش می‌کنیم که پروازهای اربعین امسال از این فرودگاه انجام شود.


انجام پروازهای اربعین امسال از فرودگاه شاهرود

 سیدحسن حسینی‌شاهرودی عصر امروز در جمع عزاداران حسینی در شهر میامی اظهار کرد: 31 شهرستان در کشور به‌عنوان شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته انتخاب شدند و میامی به‌عنوان شهرستان کمتر توسعه‌یافته استان سمنان معرفی شد.

وی با بیان اینکه استاندار سمنان باید به‌صورت جدی به دنبال توسعه شهرستان میامی باشد، تأکید کرد: امیدواریم تا پایان دوره فعالیت دولت دوازدهم شاهد تجهیز کامل بیمارستان میامی باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به استقلال و ظرفیت شهرستان‌های شاهرود و میامی و راه‌اندازی فرودگاه شاهرود، تلاش خواهیم کرد که پروازهای اربعین امسال از شاهرود آغاز شود.

حسینی‌شاهرودی بیان کرد: مسؤولان اگر می‌خواهند در پست خود باقی بمانند، باید در شهر میامی ساکن شوند و در کنار مردم باشند و زندگی کنند.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولان شهرستان میامی باید بومی باشند و اگر مسؤولی بومی نبود، باید مدیر ساکن این شهرستان انتخاب شود.

مهاجرت مردم از میامی به دلیل نبود امکانات اولیه 

عضو شواری اسلامی شهر میامی نیز با بیان اینکه استقلال اداره راه و شهرسازی شرق استان سمنان با تلاش‌ نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی محقق شد، گفت: باید شاهد تقویت شهر میامی به‌عنوان مرکز شهرستان باشیم.

سیدحسن موسوی بیان کرد: با وجود پیگیری‌های مستمر در شهر میامی مردم هنوز نتوانسته‌اند، تغییر شهر میامی را احساس کنند و به دلیل نبود امکانات اولیه در مرکز شهرستان، شاهد مهاجرت نیروها و مردم هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر در گذشته در کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان میامی تدبیر لازم صورت می‌گرفت، امروز شاهد این بی‌عدالتی و توسعه کم شهرستان میامی نبودیم.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو