پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرمان وزیر راه و شهرسازی در حوزه پدافند غیرعامل به دستگاه های تابعه اعلام شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 224563 // // //


فرمان وزیر راه و شهرسازی در حوزه پدافند غیرعامل به دستگاه های تابعه اعلام شد

اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۸ در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار و در این جلسه متن دستورات وزیر راه و شهرسازی در مورد زیربخش‌ها مطرح شد.


فرمان وزیر راه و شهرسازی در حوزه پدافند غیرعامل به دستگاه های تابعه اعلام شد

 اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۸ با دستور جلسه یادداشت های مقام عالی وزارت در خصوص موضوعات پدافندی زیربخش‌های این وزارتخانه درمرکز EOC & SOC شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به ریاست شهرام آدم‌نژاد معاون حمل‌و‌نقل و رییس کمیته پدافند غیرعامل و با حضور سردار ساسانی معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل، همچنین معاونین محترم وزیر و روسای سازمان‌ها و شرکت‌های مربوطه تشکیل شد.

در این جلسه پس از طرح موضوع، گزارش اقدامات انجام شده در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران توسط سیاوش امیرمکری مدیرعامل آن شرکت و در ادامه توضیحاتی درباره مرکز EOC & SOC شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ارائه شد.

سپس رضا نفیسی رییس مرکز تدوین مقررات، ایمنی حمل‌و‌نقل، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران گزارشی از عملکرد کلی وزارت راه و شهرسازی در حوزه پدافند غیرعامل و برنامه‌های سال جاری و همچنین موضوعات کلی دستور مقام عالی وزارت در خصوص ساختار سازمانی پدافند غیرعامل در زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی و تامین اعتبارات اختصاص یافته به این موضوع در طول سال‌های گذشته ارائه و در نهایت متن دستورات وزیر راه و شهرسازی در مورد زیربخش‌ها را مطرح کرد.

در ادامه این جلسه نیز توضیحاتی در خصوص موارد مطرح شده توسط سردار ساسانی معاون امور زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل ارائه شد.

در پایان شهرام آدم نژاد معاون حمل‌و‌نقل وزیر راه و شهرسازی و رییس کمیته پدافند غیرعامل ضمن تشکر از اقدامات انجام شده پیشنهاد کرد جلسات مختص هر زیربخش‌ها باحضور رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌ها، آقای ساسانی و نفیسی تا پایان شهریور ماه تشکیل و جمع بندی موضوع در جلسه‌ی بعدی (اوایل مهرماه) انجام شود.

منبع : وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو