پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آشنایی با برخی وعده های حوزه هوانوردی ارایه شده توسط نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس

تاریخ خبر: // کد خبر: 224634 // // // // // //


آشنایی با برخی وعده های حوزه هوانوردی ارایه شده توسط نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس

با وجود آنکه هنوز تا گرم شدن تنور انتخابات مجلس زمان باقی است، اما ملاحظه می شود که بازار تبلیغات انتخاباتی ، بشکلی پنهان، غیر رسمی و محفلی آغاز شده است . یکی از نکات قابل توجه در این بازار مکاره، نوع وعده های داده شده به شهروندان حوزه های انتخابیه است. گزارش حاضر، منعکس کننده برخی از وعده های شنیده شده(غیر رسمی و غیر قابل استناد) از این عزیزان ، مرتبط با حوزه هوانوردی است.


آشنایی با برخی وعده های حوزه هوانوردی ارایه شده توسط نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس

با وجود آنکه هنوز تا گرم شدن تنور انتخابات مجلس زمان باقی است، اما ملاحظه می شود که بازار تبلیغات انتخاباتی ، بشکلی پنهان، غیر رسمی و محفلی آغاز شده است . یکی از نکات قابل توجه در این بازار مکاره، نوع وعده های داده شده به شهروندان حوزه های انتخابیه یا به افراد خاص است. گزارش حاضر، منعکس کننده برخی از وعده های شنیده شده (غیر رسمی و غیر قابل استناد) از نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ، مرتبط با حوزه هوانوردی است.

– نامزد مجلس یکی از شهرهای استان های شمالی ، وعده اتمام باند فرودگاه شهر خود را داده است. در محفلی عنوان نموده که که اعتبار افزایش طول باند، اعتبار انتقال اماکن و مستغلات اطراف فرودگاه و همچنین بودجه لازم برای تامین تجهییزات فرودگاهی مورد نیاز را در سال 99 از دولت (در قالب طرح ملی)، کمک های استانی و بودجه شرکت فرودگاه ها ، خواهد گرفت. شبیه به این وعده در یکی از استان های کرد نشین و یکی از سه خراسان ، شنیده شده است. یکی از همین نامزدها هم تهدید کرده است، که اگر بودجه ارایه نشود، وزیر عزل می کنند.

– نامزد یکی از شهرستان های استان های جنوبی کشور (استانی با چند فرودگاه)، وعده تغییر مدیر یک فرودگاه و جایگزینی او با فردی فعال در ستاد انتخاباتی خود را به وی داده است.

– نامزد انتخاباتی(که نماینده فعلی مجلس هم می باشند)، در یکی از استان های مرکزی کشور، وعده راه اندازی رسمی یک سایت پرواز تفریحی را به مردم شهرستان داده و قول داده است که قبل از 1400 ، کل کارها و مجوزهای این کار آماده شده و قابلیت بهره برداری دارد. وعده این نامزد محترم، به این حد هم خلاصه نشده و گرایش به سمت راه انداز مسابقات ملی و بین المللی در این سایت پروازی (بعد از راه اندازی) و جذب تعداد زیادی توریست داخلی و خارجی دارد.

– نامزد انتخابات مجلس از تهران، به حامی خاصی(این فرد در حال حاضر هم در حوزه هوانوردی کشور، فعال است)، وعده تغییر مدیر یک ایرلاین و جابجایی او با وی را داده است.

– ….. .

ناگفته نماند که موارد ادعا شده ، تماما مبتنی بر جمع بندی شنیده های غیر رسمی بوده، لذا قابلیت استناد نداشته و از طرفی، امکان دنباله گیری برای اثبات را ندارند (بجز مواردی که بشکل عمومی اعلام شده و مستنداتی نظیر عکس و فیلم از آنها موجود باشد). سوال جالب و قابل پیگیری این است که حتی اگر به احتمال کم و درصد بسیار پائین، احتمال واقعیت این ادعاها وجود داشته باشد، چگونه می بایست جلوی چنین انحرافاتی را گرفت و اجازه مداخله غیر حرفه ای ها (در هر پست و مقامی که باشند) در یک حوزه تخصصی را نداد؟

 

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو