پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قدرانی و تشکر کاسپین از مدیر فرودگاه آبادان

تاریخ خبر: // کد خبر: 226146 // // // //


قدرانی و تشکر کاسپین از مدیر فرودگاه آبادان

روابط عمومی هواپیمایی کاسپین طی پیامی از دکتر سهرابی، مدیر فرودگاه آبادان در خصوص رسیدگی و همراهی مهماندار بدحال این شرکت، قدردانی نمود.


قدرانی و تشکر کاسپین از مدیر فرودگاه آبادان

پیام تشکر و قدردانی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

هفته‌ی گذشته پس از بدحال شدن مهماندار خانم هواپیمایی کاسپین، طی تماسی که بی‌درنگ سرکار خانم دکتر سهرابی، مدیرکل محترم فرودگاه آیت‌ا… جمی آبادان با شخص کاپیتان پرواز گرفتند، سریعا دستورات لازمه را برای حفظ سلامت مهماندار بدحال صادر کرده و تمام ظرفیت های موجود فرودگاه برای حفظ سلامت مهماندار به کار گرفته شد. (لازم بذکر است پرواز فوق بدون هیچ تاخیری و به موقع انجام شد)

بعد از اعزام مهماندار با آمبولانس به بیمارستان طالقانی ، سرکار خانم دکتر سهرابی شخصا به بیمارستان مراجعه و در کنار مهماندار تا زمان حصول اطمینان از سلامت مهماندار حضور داشتند ، ایشان برای اعزام هرچه سریع‌تر به تهران، با متخصص‌ ویژه تماس حاصل گرفته و درخواست ویزیت کامل برای تشخیص صلاحیت پرواز بازگشت را نمودند.

پس از ترخیص مهماندار، سرکار خانم دکتر سهرابی همچنان تا لحظه ترک فرودگاه آبادان به مقصد تهران با پرواز ۰۴۳ کاسپین ، در‌ کمال انسانیت در کنار سرکار خانم مهماندار و هواپیمایی کاسپین بودند.

بدین وسیله از سرکارخانم دکتر پروانه سهرابی، نخستین مدیر خانم در مجموعه فرودگاهی و مدیریت محترم فرودگاه آبادان، کمال قدردانی و تشکر را بابت پیگیری‌های متعدد ایشان از وضعیت مهمانداران هواپیمایی کاسپین داشته و از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روزافزون سرکارعالی را خواستاریم و امیدواریم در تمامی عرصه های زندگی موفق و سربلند باشید.

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی کاسپین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو