پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جزئیات پروازی که به دلیل نقص فنی به فرودگاه تبریز برگشت

تاریخ خبر: // کد خبر: 226916 // // // //


جزئیات پروازی که به دلیل نقص فنی به فرودگاه تبریز برگشت

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: پروازی که 2 بار مسیر رفت و برگشت به تبریز را به دلیل نقص فنی طی کرده بود ساعت 22:30 تبریز رابه مقصد مشهد ترک می کند.


جزئیات پروازی که به دلیل نقص فنی به فرودگاه تبریز برگشت

رامین آذری اظهار داشت: هواپیمایی این پرواز با درخواست قطعه از تهران و ارسال آن به تبریز رفع نقص شده و آماده پرواز به سوی مقصد خود می باشد.

وی در تشریح اتفاقات امروز پرواز 169 تبریز – مشهد در فرودگاه بین المللی شهید مدنی گفت: هواپیمای بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی ساها صبح راس ساعت 12:15 و طبق برنامه زمان بندی شده از مشهد در تبریز به زمین نشست و براساس همین برنامه ریزی  13:40 فرودگاه تبریز را به مقصد مشهد ترک کرد.

آذری اضافه کرد: اما متاسفانه این پرواز 25 دقیقه بعد از پرواز و در ساعت 14:05 بعدازظهر با اعلام نقص فنی از برج مراقبت تبریز تقاضای فرود کرد و بعد از بررسی های صورت گرفته و رفع نقص راس ساعت 15:40 فرودگاه تبریز را به طرف مقصد ترک کرد اما متاسفانه دو باره و بعداز 30 دقیقه پرواز به فرودگاه تبریز بازگشت.

این مقام ارشد حوزه حمل و نقل هوایی استان تصریح کرد: بعداز فرود چندباره این پرواز و با درخواست قطعه مورد نیاز براساس ارزیابی کارشناسان و ارسال آن از تهران به تبریز هواپیمایی بوینگ 737 شرکت هواپیمایی ساحا رفع نقص و آماده پرواز می باشد.

وی تعداد مسافران این پرواز را 147 نفر اعلام کرد و گفت: طی مدت یاد شده تعداد از مسافران به هتل، عده ای در فرودگاه اسکان داده شدند و مسافران بومی نیز  به خانه هایشان بازگشتند که بعداز رفع نقص جهت حضور در فرودگاه برای انجام سفرشان به آنها اطلاع رسانی شده است.

آذری یادآور شد: طی مدت استقرار مسافران پرواز 169 تبریز – مشهد در فرودگاه بزن المللی تبریز از آنها با غذای گرم پذیرایی صورت گرفته است.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو