پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرگردانی دو ساعته هواپیمای حامل وزیر نیرو؛ اردکانیان به جای اهواز سر از اصفهان درآورد

تاریخ خبر: // کد خبر: 228564 // // // //


سرگردانی دو ساعته هواپیمای حامل وزیر نیرو؛ اردکانیان به جای اهواز سر از اصفهان درآورد

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو از به تعویق افتادن سفر وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: هواپیمای حامل وزیر به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی امکان نشستن در فرودگاه اهواز را نداشت و در فرودگاه اصفهان نشست.


سرگردانی دو ساعته هواپیمای حامل وزیر نیرو؛ اردکانیان به جای اهواز سر از اصفهان درآورد

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو از به تعویق افتادن سفر وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت:  به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی امکان نشستن در فرودگاه اهواز را نداشت و در فرودگاه اصفهان نشست.

صدیقه ببران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هواپیمای حامل وزیر نیرو صبح امروز از فرودگاه تهران عازم اهواز  شد که قبل از نشستن خلبان اعلام کرد که شرایط جوی در شهر اهواز نامساعد و امکان فرود برای هواپیما وجود ندارد.

وی عنوان کرد: خلبان حدود دو ساعت در آسمان اهواز بوده و تلاش کرد که هواپیما را در فرودگاه به زمین نشاند اما این امکان برای وی فراهم نشد و خلبان مجبور به بازگشت به اصفهان شد.

ببران با بیان اینکه هم اکنون هواپیمای حامل وزیر در اصفهان مشغول سوختگیری است، افزود: سفر وزیر به کهگیلویه و بویراحمد به تعویق افتاده و به احتمال زیاد این سفر در هفته آینده یا کمی بیشتر موکول شود.

وی تصریح کرد: قرار بود وزیر نیرو امروز پروژه‌های را در صنعت آب و برق افتتاح و کلنگ‌زنی کند و همچنین بازدیدی هوایی از برخی پروژه‌ها داشته باشند.

سید محمد تقوی، مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در خصوص لغو سفر وزیر نیرو، با بیان اینکه وزیر نیرو و معاونین وی آماده یک سفر پر بار به استان کهگیلویه و بویراحمد بودند، گفت: امروز پرواز هواپیمای حامل وزیر نیرو و سایر معاونین وی از تهران به مقصد اهواز که قرار بود از سمت این استان به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کند، انجام گرفت اما متأسفانه به دلیل شرایط بد آب و هوای اهواز، شرجی بودن هوا و نبود دید کافی در فرودگاه اهواز، هواپیمای حامل وزیر نیرو مجبور شد که در فرودگاه اصفهان بنشیند.

وی افزود: بعد از ارزیابی خلبان و مدیر فرودگاه اهواز اینگونه متوجه شدند که تا سه ساعت آینده این شرایط آب و هوایی بر شهر اهواز و فرودگاه این شهر حاکم است، بنابراین سفر وزیر نیرو به استان کهگیلویه و بویراحمد لغو شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هواپیمای تهران – اهواز حامل وزیر نیرو به دلیل نبود دید کافی و شرجی بودن هوا نتوانست در فرودگاه اهواز بنشیند و به همین دلیل سفر کنسل شد.

تقوی تصریح کرد: آقای اردکانیان وزیر نیرو تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت‌وگو کرد و به مردم استان، مسئولان و اصحاب رسانه و همه دست اندرکاران این سفر سلام رساند و گفت؛ خیلی مشتاق بودیم که امروز با تمام قوای که امروز سفر کرده بودیم، خدمت مردم و مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم اما متأسفانه این امر میسر نشد.

وی ادامه داد: وزیر نیرو تاکید کرد که در اولین فرصت مجدداً با تمام قوا به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر خواهیم کرد و قطعاً به شهرستان‌های کهگیلویه، گچساران و بویراحمد نیز سفر خواهیم داشت و این آمادگی را داریم که در روزهای آینده این سفر انجام شود.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از : تسنیم // ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو