پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرنوشت نامعلوم بازگشت هزینه های فرودگاه سمپاشی قزوین

تاریخ خبر: // کد خبر: 228637 // // //


سرنوشت نامعلوم بازگشت هزینه های فرودگاه سمپاشی قزوین

راردادی با شرکت فرودگاه سمپاشی در سال 95 منعقد و 55 میلیارد ریال از سوی شهرداری پرداخت شد تا این مجموعه خریداری شود و بیش از 35 میلیارد ریال هم بابت هزینه های جانبی شد، اما پس از مدتی قرارداد فسخ شد و ما نتوانستیم از آن زمان تا کنون هزینه های خود را دریافت کنیم که باید این موضوع به سرانجام برسد.


سرنوشت نامعلوم بازگشت هزینه های فرودگاه سمپاشی قزوین

عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بررسی ها نشان می دهد در دوره گذشته بیش از ۷۰۰ هزار دلار برای یک همایش بین المللی به جیب افرادی رفته که انتظار داریم وضعیت آن روشن شود.

مهدی عبدالرزاقی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین درباره واگذاری فرودگاه سمپاشی اظهار کرد: قراردادی با شرکت فرودگاه سمپاشی در سال 95 منعقد و  55 میلیارد ریال از سوی شهرداری پرداخت شد تا این مجموعه خریداری شود و بیش از 35  میلیارد ریال هم بابت هزینه های جانبی شد، اما پس از مدتی  قرارداد  فسخ شد و ما نتوانستیم از آن زمان تا کنون هزینه های خود را دریافت کنیم که باید این موضوع به سرانجام برسد.

عضو شورای شهر قزوین ادامه داد: همچنین بررسی های دوران گذشته نشان می دهد در دوره گذشته بیش از ۷۰۰ هزار دلار برای یک همایش بین المللی به جیب افرادی رفته که توقع داریم وضعیت آن روشن شود و ببینیم این موضوع صحت دارد یا خیر که اگر صحت داشته باشد چه افرادی آن را دریافت کرده و با آن پول چه کاری انجام داده اند.

حق صاحبان زمین‌های بافت قدیم نادیده گرفته شده

عبدالرزاقی اضافه کرد: بعضی از افراد که دارای زمین‌های هفت سنگان قدیم بوده و حق قانونی آنها است حق‌شان در دعوای اخیر نادیده گرفته شده است.

وی افزود: اما صاحبان زمین‌های هفت سنگان جدید توانسته‌اند با شیوه‌های مختلف مجوز ساخت أخذ کنند و پرونده تشکیل شده که این موضوع موجب شده کسانی که در بافت قدیم هفت سنگان زمین داشته‌اند و حق‌شان دریافت مجوز است از این حق محروم شوند که از سرپرست شهرداری انتظار داریم تکلیف این موضوع را مشخص کند.

این عضو شورای شهر گفت: دو‌گانگی در رفتار مسئولان موجب بی‌اعتمادی می‌شود که صاحبان زمین‌هایی که قدرت بالایی دارند حتی اگر کارشان ایراد داشته باشد می‌توانند تا مرحله ساخت هم پیش بروند اما کسانی که از قدیم صاحب حقی بوده اند از گرفتن این حق محروم مانده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین تعیین تکلیف وضعیت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری را خواستار شد و افزود: باید ببینیم ادامه فعالیت این مرکز دانشگاهی با شرایط موجود مقرون به صرفه است یا باید برای آن فکر دیگری کنیم.

منبع : شعار سال


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو