پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هدفگذاری برای استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 228943 // // //


هدفگذاری برای استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

ظرفیت ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت های دانش بنیان بیان شد.


هدفگذاری برای استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در آغاز این جلسه با اشاره به هدف گذاری ها برای استقرار شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در منطقه آزاد این مجموعه گفت : شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ظرفیت بسیار مناسبی برای تاثیر در اقتصاد کل کشور دارد و ما از استقرار شرکت های دانش بنیان در این مجموعه حمایت می کنیم.

حسین تاجیک مجری منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در ادامه با اشاره به مزایای منطقه آزاد تجاری این مجموعه گفت : دسترسی به انواع شیوه های حمل و نقلی شامل جاده، ریل و هوایی و موقعیت مناسب در کنار پایتخت؛ زمینه را برای فعالیت در حوزه لجستیک فراهم آورده و در حال حاضر توانایی پذیرش ۴٠٠ هزار تن بار در پهنه هوانوردی شهر فرودگاهی را داریم.

سعید محمدی مدیرعامل شرکت دیجی کالا، ضمن تشریح فعالیت های این شرکت گفت: در حال حاضر تعداد سفارشات از دیجی کالا نسبت به سال گذشته با رشد دو برابری همراه بوده و حدود ۵٠ درصد از این سفارشات از تهران صورت می گیرد.

وی افزود این میزان از رشد سفارشات کالا موجب شده تا به دنبال مرکزی جدید با ظرفیت بالا و موقعیت لجستیکی مناسب در تهران باشیم و بتوانیم خدمات بهتری را همگام با رشد سفارشات به مشتریان ارائه کنیم.

روح‌الله رحمانی رئیس هیئت مدیره دیجی‌کالا نکست نیز در این نشست گفت: مجموعه دیجی کالا نکست با هدف اجرای هوش مصنوعی در توسعه زیر ساخت های کشور در ٣ بخش لجستیک، فروش و فضای ابری فعالیت می کند و با استقرار این مجموعه در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) می توانیم اقداماتی در راستای هوشمندسازی فعالیت های هوانوردی این مجموعه انجام دهیم.

منبع: پایگاه خبری شهر فرودگاهی امام خمینی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو