پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سه عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 230308 // // // //


سه عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

محمد اسلامی در احکامی، ۳ عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) را به مدت چهارسال منصوب کرد.


سه عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند

مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در احکامی جداگانه سه عضو جدید هیات مدیره و یک عضو علی‌البدل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) را منصوب کرد.

در احکام جداگانه‌ای که به امضای محمد اسلامی رسید، رحمت‌اله فرهادی، حسام‌الدین سیدین و عباس جمشیدی به عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره و سعید حسن کلهری به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) منصوب شدند.

در احکام اعضای اصلی هیات‌مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که توسط  وزیر راه و شهرسازی امضای شد، آمده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی به استناد مصوبه شماره ۲۳۴ / ۷ / ص مورخ ۶ شهریور ۹۸ مجمع عمومی عادی به‌طور فوق العاده شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و به موجب این حکم به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت برای مدت ۴ سال منصوب می‌شوید. توفیق روز افزون شما را جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

همچنین در حکم عضو علی البدل هیات مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) نیز آمده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده جنابعالی به استناد مصوبه شماره ۲۳۴ / ۷ / ص مورخ ۶ شهریور ۹۸ مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و به موجب این حکم به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره شرکت برای مدت ۴ سال منصوب می‌شوید. توفیق روز افزون شما را جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

حسام‌الدین سیدین

عباس جمشیدی

سعید حسن کلهری

ایرلاین پرس ضمن تبریک این انتصابات ،به دنبال پاسخگویی به سوالاتی همانند چرایی پیشنهاد و انتخاب اعضای فعلی هیات مدیره و علل عدم ذکر نام از کاپیتان حسن قاسمی در انتصابات اخیر است. هرچند شایسته است که روشنگری های لازم در این خصوص توسط روابط عمومی محترم هما صورت پیرد ، اما شایعاتی نیز در خصوص سوالات بالا مطرح شده اند .
برخی از شایعاتی شنیده شده در این خصوص بیان می دارند که پیشنهاد اسامی توسط کاپیتان زنگنه به وزیر محترم صورت پیرفته و ترکیبی از همکاری های پیشین افراد در هواپیمایی معراج و آشنایی با افراد توانمند در هما(در کنار هم سلیقه گی) در معرفی و زدن احکام، توسط وزیر نقش داشته است.برخی دیگر از شایعات بیان می دارند که به زودی شاهد تغییرات مجدد در هیات مدیره هواپیمایی آسمان و استفاده از کاپیتان قاسمی در این ایرلاین خواهیم بود. برخی از شایعات نیز اذعان به عدم همگرایی سلیقه های سیاسی کاپیتان قاسمی با دولت دارند.

 

 

 

 

منبع : وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو