پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی دو ایر تاکسی برای اربعین

تاریخ خبر: // کد خبر: 230439 // // // خبر مهم


راه اندازی دو ایر تاکسی برای اربعین

اسلامی گفت: شرکت هواپیمایی ایران ایر امسال برای اربعین ۲ پرواز در قالب ایرتاکسی از کرمانشاه و ایلام راه اندازی کرده است.


راه اندازی دو ایر تاکسی برای اربعین

محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی در حاشیه مراسم گردهمایی مدیران سازمان بنادر در جمع خبرنگاران به پرواز‌های اربعین اشاره کرد و گفت: تا به امروز بیش از ۶۵۰ مجوز پروازی صادر شده به طوری که یک ایرلاین امروز اعلام کرده بیش از ۱۰۰ پرواز در اربعین دارد و تا زمانی که فرودگاه نجف و بغداد محدودیتی ایجاد نکند می‌توانیم ظرفیت‌های خود را افزایش دهیم.

اسلامی تصریح کرد: ایران ایر مجوز ۲ ایرتاکسی را ارائه کرده به طوری که ۲ هواپیما در فرودگاه‌های کرمانشاه و ایلام به صورت دائم در ایام اربعین پرواز مستقیم  به نجف دارند.

او اظهار کرد: قطار‌های فوق العاده از کرمانشاه هم هماهنگ شده و امیدواریم زائرانی که با اتوبوس می‌روند در هنگام برگشت ازهمان مرزی که رفته اند بازگردند تا مشکلی در این بخش ایجاد نشود.

وزیر راه و شهرسازی درباره منع فروش اینترنتی بلیت هواپیما در اربعین هم گفت: در شورای حمل ونقل وزارت راه وشهرسازی و سازمان هواپیمایی کشور مطرح کردند که فروش اینترنتی بلیت پرواز‌های اربعین تنها از طریق خود سایت‌های ایرلاین‌ها باشد تا در هنگام بازگشت از نجف و بغداد مشکلی برای زائران ایجاد نشود.

او افزود: در سال‌های گذشته بسیاری از زائرانی که از سایت‌های مختلف اقدام یا خرید بلیت کرده بودند دچار مشکل شدند به همین دلیل از سایت‌های خود ایرلاین جهت افزایش نظارت و کنترل‌های بهتر امکان پذیر باشد.

وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه تا روز شنبه شرکت‌های هواپیمایی دیگر ظرفیت‌های خود را برای پرواز‌های اربعین اعلام می‌کنند گفت: به زائران تاکید می کنم برای خرید غیر حضوری بلیت اربعین حتما به سایت‌های خود ایرلاین‌ها مراجعه کنند به دلیل آنکه نظارت و کنترل بیشتری بر روی آن وجود دارد.

او افزود: امسال زائران برای سفر اربعین سعی کنند از سایت‌ها و دفاتر مجاز خریداری کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو