پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز به کار دومین خط پرواز هوایی ایلام – مشهد

تاریخ خبر: // کد خبر: 230475 // // // //


آغاز به کار دومین خط پرواز هوایی ایلام – مشهد

دومین خط هوایی مسیر ایلام – مشهد صبح امروز توسط شرکت هواپیمایی زاگرس آغاز به کار کرد و اولین گروه از مسافران این شرکت از مقصد مشهد به سمت ایلام‌ پرواز کردند.


آغاز به کار دومین خط پرواز هوایی ایلام – مشهد

مدیر فرودگاه شهدای ایلام در این زمینه گفت: با آغاز به کار شرکت هواپیمایی زاگرس از امروز تعداد پروازهای مسیر ایلام – مشهد از سه پرواز در هفته به پنج پرواز افزایش یافت و شرکت زاگرس روزهای دوشنبه و پنجشنبه مسافران این مسیر را جابجا می کند و روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه هم شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای این مسیر را انجام می دهد.
جواد یگانه در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد: ورود این شرکت جدید هواپیمایی به جابجایی مسافران مسیر ایلام – مشهد در تعدیل سازی نرخ های این مسیر هوایی تاثیرگذار بوده و با توجه به ایجاد فضای رقابتی بین شرکت های هواپیمایی مذکور نرخ بلیط ها به یک سوم قیمت کاهش یافته است.

وی افزود: در صدد افزایش پروازهای مسیر ایلام – تهران نیز هستیم و ورود شرکت های هواپیمایی دیگر به استان برای ایجاد رقابت و تعدیل و کاهش قیمت ها از دیگر برنامه ها و اهداف فرودگاه شهدای ایلام است.

مدیر فرودگاه شهدای ایلام یادآور شد: همچنین از ۱۶ مهرماه تا سوم آبان ماه پروازهای موقت ایلام – نجف نیز با توجه به مقوله اربعین از طریق فرودگاه شهدای ایلام انجام می شود و با احتساب این مسیر ۱۰ پرواز بین مسیرهای تهران، مشهد و نجف انجام می شود.

یگانه توضیح داد: ۲ پرواز در روز از مسیر ایلام به نجف، پنج پرواز در هفته از مسیر ایلام به مشهد و مابقی پروازهای روزانه نیز در مسیر ایلام به تهران انجام می گیرد.

کاپیتان پرواز ایلام – مشهد نیز گفت: پرواز مسافران شرکت هواپیمایی زاگرس از طریق هواپیمای بویینگ MD ۸۲ به ظرفیت ۱۶۰ نفر انجام می شود.

بهمن زمردیان افزود: این هواپیما از لحاظ قطعات و شرایط فنی تمام استانداردهای روز دنیا را دارد و در صورت تقاضا برای دیگر مقاصد هوایی امکان افزایش پروازها در استان ایلام وجود دارد.

به گزارش ایرنا، پیش از این پروازهای مقصد ایلام – مشهد در انحصار شرکت هواپیمایی آسمان بود و با توجه به حجم زیاد تقاضا در این مسیر، قیمت بلیط ها نیز به طور سرسام آوری افزایش یافته بود که این امر موجب اعتراض و نارضایتی مردم و مسافران شده بود.

با افزایش تعداد پروازهای ایلام – مشهد روزانه بین چهار تا پنج پرواز از استان ایلام در مسیرهای تهران و مشهد انجام می گیرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ارنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو