پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری انتقال فرودگاه شهید هاشمی نژاد از مشهد به چناران

تاریخ خبر: // کد خبر: 230672 // // // // // خبر مهم


پیگیری انتقال فرودگاه شهید هاشمی نژاد از مشهد به چناران

نماینده معین چناران، گلبهار و طرقبه، شاندیز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر انتقال فرودگاه هاشمی نژاد به شهرستان چناران هستم و اگر این اتفاق صورت گیرد ، مسیر دسترسی مسافران به فرودگاه آسانتر می شود.


پیگیری انتقال فرودگاه شهید هاشمی نژاد از مشهد به چناران

حجت الاسلام حسن نوروزی در خصوص انتقال فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به چناران گفت: پیگیر این موضوع هستیم و اگر این اتفاق صورت گیرد، مسیر دسترسی مسافران به فرودگاه آسان‌تر می‌شود.

نماینده چناران، گلبهار و طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی افزود: فعالیت فرودگاه مشهد در وسط شهر باعث نگرانی مردم شده و ضروری است این فرودگاه به منطقه‌ای دور از شهر منتقل شود که با توجه به دشت وسیع اطراف چناران و وجود کوه‌های هزارمسجد در این منطقه، جای مناسب و امنی برای احداث فرودگاه فراهم کرده است.

وی با اشا ره به مشکلات مردم در گلبهار، افزود: این شهر جدیدالاحداث رشد خوبی کرده و اکنون جمعیت زیادی ساکن آن هستند و باید به حل مشکلات مردم در این شهر توجه شود.

نوروزی نبود بیمارستان ، عدم توجه به کلنیک تخصصی، آرمسنان، قطار شهری وعدم استقرار ادرات در شهر را از جمله مشکلات پیش روی مردم دانست و ادامه داد، شهر گسترش یافته است و مردم نسبت به امنیت گلایه‌مندی دارند که باید درجه نیرو انتظلمی و امکانات این نیرو  در گلبهار افزایش یابد.

وی به مشکلات حمل‌ونقل مردم در گلبهار نیز اشاره کرد، و یادآور شد: مسئولیت حمل و نقل برون شهری باید  از اداره راهداری گرفته شود و به شهرداری واگذار گردد، تا مشکلات مردم بر طرف شود.

این نماینده مجلس به مشکلات مردم در روستاها نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در این شهرستان روستاهایی هستند که هنوز مشکل آب، گاز و آسفالت دارند که باید خواسته ساکنان آن روستاها مورد توجه قرار گیرند.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو