پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز اجرای طرح یکسان سازی قراردادهای کارمشخص و معین

تاریخ خبر: // کد خبر: 230888 // // //


آغاز اجرای طرح یکسان سازی قراردادهای کارمشخص و معین

احمد مظفر مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات از اجرای طرح یکسان سازی فرمت قرارداد کلیه کارکنان کار معین و مشخص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از یکم مهر ماه خبر داد.


آغاز اجرای طرح یکسان سازی قراردادهای کارمشخص و معین

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات از اجرای طرح یکسان سازی فرمت قرارداد کلیه کارکنان کار معین و مشخص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از یکم مهر ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ احمد مظفر ضمن اعلام این خبر به تشریح جزییات این طرح پرداخت و گفت: این اقدام بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر ضرورت ساماندهی کارکنان کار مشخص و معین در فرمت جدید ابلاغی و با توجه به درخواست های مکرر همکاران در بازدید های استانی و ملاقات های عمومی مدیرعامل محترم صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: بر این اساس طرح یکسان سازی فرمت قرارداد کلیه کارکنان کار معین و مشخص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از یکم مهر ماه اجرایی شد.

مظفر همچنین خاطرنشان کرد: در این فرمت تمامی جوانب امر نظیر ارقام مشمول کسور، نرخ اضافه کار و همچنین عدم کاهش حقوق در این طرح در نظر گرفته شده است.

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات تاکید کرد: کارکنان محترم کار مشخص و معین هیچگونه نگرانی از بابت طرح یکسان سازی نداشته باشند.

وی در پایان اظهار داشت: خادمان شما در اداره کل منابع انسانی و تشکیلات تمامی توان خود را در اجرای سیاست های هیات مدیره و مدیرعامل محترم و استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی در جهت افزایش رضایتمندی بکار خواهند بست.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو