پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | زن باردار و فرود اضطراری بوئینگ پهن پیکر 789 در تبریز + تصاویر

تاریخ خبر: // کد خبر: 231280 // // // //


زن باردار و فرود اضطراری بوئینگ پهن پیکر 789 در تبریز + تصاویر

هواپیمای پهن پیکر دریم لاینر بوئینگ 789 هواپیمایی عمان از مسیر لندن به مسقط در فرودگاه بین المللی تبریز فرود اضطراری کرد. علت فرود اضطراری را وجود مادر باردار بدحال در پرواز بیان داشته اند.


زن باردار و فرود اضطراری بوئینگ پهن پیکر 789 در تبریز + تصاویر

عصر امروز( یک شنبه ) هواپیمای پهن پیکر دریم لاینر بوئینگ ۷۸۹ هواپیمایی عمان از مسیر لندن به مسقط (بوئینگ ۹۰۰-۷۸۷ به رجیستر A4O-SF ) در فرودگاه بین المللی تبریز فرود اضطراری کرد. رامین آذری، مدیر کل فرودگاه های آذربایجان شرقی با تائید این خبر افزود: پرواز مسیر لندن به مسقط به دلیل حضور یک مادر باردار 30 ساله تبعه انگلیس و نیاز به خدمات پزشکی در فرودگاه تبریز ساعت 15:55 فرود اضطراری کرد. آذری خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیمار به بیمارستان اعزام شده و هواپیما در حال سوخت گیری است. وی ادامه داد: بعد از سوخت گیری هواپیما تبریز را به مقصد فرودگاه مسقط ترک خواهد کرد.

انتقال مادر باردار به بیمارستان طالقانی تبریز:

رامین آذری مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی در خصوص جزئیات این فرود اضطراری گفت: مادر باردار بعداز فرود اضطراری هواپیما به بیمارستان طالقانی تبریز منتقل شد و تیم پزشکی بیمارستان در حال ارائه خدمات به این مسافر هستند. وی افزود: همچنین هواپیما نیز در فرودگاه تبریز مشغول سوخت گیری بوده و به محض فراهم شدن شرایط از فرودگاه بلند شده و به پرواز خود ادامه می دهد.

عوامل بیمارستان طالقانی تبریز نیز اظهار داشتند که این خانم باردار دارای افت فشار ، اهل لندن است و شش هفته ای باردار بوده و هم اکنون در اورژانس این بیمارستان تحت درمان است و پس از بهبودی، اجازه ادامه سفر و ترک بیمارستان ، به وی داده خواهد شد.

 

 

 

اختصاصی ایرلاین پرس ، برگرفته از منابع گوناگون


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو