پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اسعدی سامانی :انجام پرواز‌های اربعین براساس برنامه / مسافران تخلفات را گزارش دهند

تاریخ خبر: // کد خبر: 231405 // // // خبر مهم


اسعدی سامانی :انجام پرواز‌های اربعین براساس برنامه / مسافران تخلفات را گزارش دهند

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به اینکه پرواز‌های اربعین براساس برنامه انجام می‌شود، گفت: مسافران در صورت مشاهده گرانفروشی موضوع را به سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کنند تا با متخلفین به صورت جدی برخورد شود.


اسعدی سامانی :انجام پرواز‌های اربعین براساس برنامه / مسافران تخلفات را گزارش دهند

مقصود اسعدی سامانی در خصوص آخرین وضعیت پرواز‌های اربعین بیان کرد: با وجود پیش آمدن برخی از اتفاقات در کشور عراق در حال حاضر تمامی پرواز‌های ایران به مقصد بغداد و فرودگاه نجف طبق برنامه صورت می‌گیرد تا مشکلی برای زائرین اربعین به وجود نیاید. وی در ادامه افزود: تمامی شرکت‌های هواپیمایی دارای مجوز و تایید‌های لازم برای پرواز‌های اربعین به سمت فرودگاه بغداد و نجف هستند و مشکلی در این باره نداریم.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به نرخ بلیت پرواز‌های اربعین اظهار کرد: نرخ‌های بلیت پرواز‌های مسیر تهران – نجف / بغداد – تهران (بصورت رفت و برگشت)، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای مسیر مشهد – نجف / بغداد – مشهد (بصورت رفت و برگشت)، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده و مسافران دقت کنند به هیچ عنوان نرخ‌های بالاتر از این قیمت‌های اعلام شده پرداخت نکنند.
سامانی یادآور شد:مسافران در صورت مشاهده گرانفروشی موضوع را به سازمان هواپیمایی کشوری و انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کنند تا با متخلفین به صورت جدی برخورد شود.
وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی در راستای تسهیل جابجایی زائرین در ایام اربعین پرواز از مبادی مختلف به مقاصد کرمانشاه و ایلام پرواز‌هایی راه‌اندازی کرده‌اند تا زائران در صورت تمایل از طریق حمل و نقل هوایی به مرز‌ها منتقل شوند و از آن طرف به کشور عراق سفر کنند.
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو