پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیشرفت 50 درصدی ترمینال فرودگاه سمنان/ انجام هفته‌ای 2 پرواز از سمنان به مشهد

تاریخ خبر: // کد خبر: 231608 // // // //


پیشرفت 50 درصدی ترمینال فرودگاه سمنان/ انجام هفته‌ای 2 پرواز از سمنان به مشهد

فرماندار سمنان از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی ساخت ترمینال فرودگاه سمنان خبر داد و گفت: در آینده‌ای نزدیک، در هفته شاهد دو پرواز از سمنان به مشهد مقدس خواهیم بود.


پیشرفت 50 درصدی ترمینال فرودگاه سمنان/ انجام هفته‌ای 2 پرواز از سمنان به مشهد

 سیدعباس دانایی ظهر امروز در نشست بررسی مشکلات فرودگاه مرکز استان سمنان که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان برگزار شد، به اقدامات مطلوب مدیران استانی و شهرستانی در پیگیری تأمین و تجهیز زیرساخت‌های موردنیاز فرودگاه سمنان اشاره کرد.

وی بیان کرد: آغاز پروازها نوید خوبی برای همشهریان و شهرهای اطراف سمنان است که با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در آینده‌ای نزدیک، در هفته شاهد دو پرواز از سمنان به مشهد مقدس خواهیم بود.

فرماندار سمنان راه‌اندازی پروازها از فرودگاه سمنان را یکی از اولویت‌ها در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این شهرستان عنوان کرد و افزود: برقراری پروازها می‌تواند در رونق و توسعه حمل و نقل مؤثر باشد و زمینه مساعدی را برای رونق گردشگری ایجاد کند.

دانایی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 50 درصدی ترمینال فرودگاه سمنان، گفت: امیدواریم این پروژه تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: حضور شرکت‌های معتبر هوایی با زمان‌بندی مناسب پروازی می‌تواند، زمینه‌ساز رونق پروازها از فرودگاه سمنان به‌محض برقراری پروازها شود.

در این نشست پس از بحث و تبادل‌نظر مقرر شد تا دستگاه‌های متولی نسبت به تسریع در تکمیل جایگاه سوخت‌رسانی فرودگاه سمنان، تکمیل ترمینال و … اقدام کنند.

در این جلسه آخرین اقدامات اجرایی در فرودگاه سمنان و رفع موانع موجود در راستای آغاز پروازهای هواپیمایی از این فرودگاه مورد بررسی قرار گرفت.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو