پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ادعای یک رسانه پاکستانی در مورد بازپس‌گیری هواپیمای «عمران‌خان»

تاریخ خبر: // کد خبر: 231656 // // // //


ادعای یک رسانه پاکستانی در مورد بازپس‌گیری هواپیمای «عمران‌خان»

یک هفته‌نامه پاکستانی ادعا کرد ولیعهد عربستان در پی نارضایتی از حضور عمران‌خان در مجمع عمومی سازمان ملل دستور داده هواپیمای شخصی وی به این کشور برگشته و نخست‌وزیر پاکستان با هواپیمای عادی به اسلام‌آباد بازگردد.


ادعای یک رسانه پاکستانی در مورد بازپس‌گیری هواپیمای «عمران‌خان»

یک هفته‌نامه پاکستانی ادعا کرد ولیعهد عربستان در پی نارضایتی از حضور عمران‌خان در مجمع عمومی سازمان ملل دستور داده هواپیمای وی که تحت نظارت یک شرکت عربستانی بوده از نیویورک به این کشور برگشته داده شود.

طبق این گزارش، عمران خان قبل از حضور در مجمع عمومی سازمان ملل به عربستان سفر کرده و در نظرداشت تا با خطوط عادی به آمریکا سفر کند اما بن سلمان هواپیمای شخصی خود را در اختیار عمران خان قرار داد.

اما در حالی که عمران خان در حال بازگشت با هواپیما به پاکستان بوده در بین راه اعلام می شود که هواپیما دچار نقص فنی شده و باید به نیویورک برگردد. بعد از این ماجرا نخست وزیر پاکستان مجبور می شود که با هواپیمای عادی به پاکستان برگردد.
این مجله پاکستانی مدعی شده است که نقص فنی در کار نبوده و و در واقع پشت پرده ماجرا این بوده که است بن سلمان از عملکرد عمران خان در نیویورک رضایت نداشته و دستور بازگشت هوایپما را صادر کرده است.
اما سخنگوی دولت پاکستان پاکستان این ادعای مجله را رد کرده است.

ایندیا تایمز به نقل ازیک سخنگوی دولت پاکستان نوشت: این یک داستان ساختگی است و تنها به دلیل تخریب موفقیت های عمران خان در پاکستان ساخته شده است.

این در حالی است که پاکستان نیز از عدم اجرای قراردادها و تعهدات عربستان نسبت به این کشور گله مند بوده و روابط این دو کشور در ماه‌های اخیر دچار نوسان شده است.

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو