پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مجوز یک شرکت خدمات مسافرت هوایی در اصفهان لغو شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 231662 // // //


مجوز یک شرکت خدمات مسافرت هوایی در اصفهان لغو شد

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تخلف یک شرکت خدمات مسافرت هوایی در اصفهان به‌دلیل گرانفروشی، محرز و مجوز فعالیت این دفتر لغو شده است.


مجوز یک شرکت خدمات مسافرت هوایی در اصفهان لغو شد

رضا جعفرزاده اظهار داشت: نرخ بلیت پروازهای اربعین پس از جلسه مدیران شرکت هواپیمایی در حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشور، تعیین و قرار بود از ۲۰ تا ۳۰ مهر قیمت‌های تعیین شده اعمال شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از دفاتر خدمات مسافرت هوایی در اصفهان در این زمینه تخلف کرده، افزود: این دفتر بلیت مربوط به اربعین را با ۵۰۰ هزار تومان افزایش فروخته، ضمن اینکه برای بلیت فروخته شده هم صندلی پروازی در نظر نگرفته است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: این سازمان پس از بررسی‌های لازم با محرز دانستن این تخلف، اقدام به لغو مجوز دفتر خدمات مسافرت هواپیمایی متخلف کرد.

وی تاکید کرد: سازمان هواپیمایی کشوری درباره انتشار خبر لغو مجوز این دفتر خدمات مسافرت هوایی در اصفهان، شتاب‌زده عمل نکرده و پس از بررسی‌ لازم، اقدام به این کار کرده است.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی اصفهان روز گذشته در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر لغو مجوز فعالیت یک دفتر خدمات مسافرت هوایی در این استان به دلیل گرانفروشی بلیت، گفته بود: هیچ شرکت هواپیمایی در این استان گرانفروشی نکرده است.

بر اساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، پروازهای اربعین حسینی از ۲۰ مهر آغاز می‌شود و تا ۳۰ مهر ادامه خواهد داشت که برای این روزها ۷۲۱ مجوز پرواز صادر شده است.

نرخ بلیت‌های یک‌طرفه در مسیرهای تهران – نجف یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در مسیر مشهد – نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت پروازهای تهران -نجف – تهران و تهران – بغداد – تهران ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و نرخ بلیت مشهد – نجف – مشهد و مشهد – بغداد – مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

این سازمان، قیمت بلیت رفت و برگشت پروازها از اصفهان به نجف و بغداد در روزهای ۲۰ تا ۳۰ مهر را ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرده است.

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: هرگونه فروش بلیت هواپیما خارج از نرخ‌های اعلام شده، تخلف محسوب می‌شود و ضروری است مسافران از خرید بلیت از مراکز غیرمجاز خودداری کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، شکایت خود را از طریق سامانه حقوق مسافر در سایت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir اعلام کنند تا با متخلفان برخورد شود.

نزدیک به ۴۰۰ نمایندگی شرکت هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در استان اصفهان وجود دارد.

 

منبع: ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو