پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شرکت فرودگاهها و فرمت قرارداد ابلاغی جدید کارکنان قراردادی

تاریخ خبر: // کد خبر: 232170 // // // خبر مهم


شرکت فرودگاهها و فرمت قرارداد ابلاغی جدید کارکنان قراردادی

احمد مظفر مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات گفت: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور هرگونه تصمیم گیری در مورد وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی دولت صرفا براساس فرمت جدید ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و دستمزد بوده و هرگونه فرمتی مغایر با فرمت ابلاغی از درجه اعتبار ساقط است.


شرکت فرودگاهها و فرمت قرارداد ابلاغی جدید کارکنان قراردادی

مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات گفت: براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور هرگونه تصمیم گیری در مورد وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی دولت صرفا براساس فرمت جدید ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و دستمزد بوده و هرگونه فرمتی مغایر با فرمت ابلاغی از درجه اعتبار ساقط است. احمد مظفر ضمن اعلام این خبر و با بیان اینکه طرح استخدامی کارکنان قراردادی دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در دست رسیدگی است، گفت: سازمان اداری و استخدامی کشور به عنوان متولی نیروی انسانی دولت بمنظور ساماندهی انواع قراردادها که در دستگاه های اجرایی کشور در فرمت های متفاوت و با مبالغ متفاوت وجود دارد نمونه فرمت واحدی را در سامانه های ذیربط(بعنوان مرجع شناسایی کارکنان دولت)طراحی و طی بخشنامه شماره 658466 مورخ 29/11/97 به کلیه دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ کرده است.

وی اظهار داشت: در همین راستا کمیته نیروی انسانی شرکت به دلیل اهمیت موضوع، طرح یکسان سازی فرمت قرارداد کارکنان کارمعین و مشخص شاغل در شرکت را براساس فرمت ابلاغی سازمان اداری و استخدامی مصوب و مراتب را جهت اجرا به اداره کل منابع انسانی و تشکیلات ابلاغ کرد.
به گفته مظفر این اداره کل با توجه به 3 شاخص مهم این طرح نظیر عدم کاهش حقوق، حفظ ارقام مشمول کسور و عدم کاهش نرخ اضافه کار اصلاحات لازم را در سیستم یکپارچه پرسنلی اعمال و نحوه صدور احکام را طی بخشنامه ای به کلیه فرودگاه های کشور ابلاغ کرد.
مدیرکل منابع انسانی و تشکیلات گفت: در فرمت جدید علاوه بر 3 شاخص مذکور، تفاوت حقوق بر اساس مدرک تحصیلی ، عنوان شغلی و جایگاه و سطح سازمانی همچنان رعایت شده است.
وی خاطرنشان کرد؛ براساس اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور هرگونه تصمیم گیری در مورد وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی دولت صرفا براساس فرمت جدیدی است که اعلام شده و هرگونه فرمت های مغایر با فرمت ابلاغی از درجه اعتبار ساقط است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو