پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | روایت سفر با آنتونف 74 به مشهد، هواپیمایی که پنجره نداشت!

تاریخ خبر: // کد خبر: 232620 // // // // خبر مهم


روایت سفر با آنتونف 74 به مشهد، هواپیمایی که پنجره نداشت!

کجای دنیا مسافرین بدبختی رو که یک بار به خاطر نقص فنی، اونم درست قبل از تیک‌آف از یک هواپیما پیادشون کردن، بعد ۴ ساعت انتظار، سوار یک ابوقراضه‌ می‌کنن؟!


روایت سفر با آنتونف 74 به مشهد، هواپیمایی که پنجره نداشت!

کاربری در توییتر شب گذشته خبر از پرواز هواپیمای ممنوعه آنتونف در مسیر تهران به مشهد خبر داد، هواپیمایی که گویا از سال ۹۳ ، حسن روحانی دستور ممنوعیت پرواز آن را صادر کرده بود. حسین بخشایی، یکی از کاربران توئیتر در رشته توئیتی از تجربه سفر هوایی اش از تهران به مشهد با هواپیمای ممنوع الپرواز آنتونف 74 گفته، هواپیمایی که گویا پروازش ممنوع بوده و هیچ پنجره ای نداشته است! توئیت های وی با کمی حذف به این شرح است:بعد از ۴ ساعت تاخیر پرواز ساعت ۱۹:۱۰ پویا داره با این هواپیما انجام میشه!جالبه بدنه هواپیما پنجره هم نداره! میگن نظامی بوده!

 

 

برای اولین بار انصافاً از پرواز ترسیدم مثل …
(بغل دستی‌ میگه احتمالاً اون دستگیره سقف رو بکشیم باز میشه هوا بیاد؛))

برای این‌که {اگر} سقوط کردش، نگین دروغ‌گو بود. تهش ۳ تا پنجره داره…!

این هواپیما بعد از یک ساعت و چهل دقیقه پرواز پراسترس نشست.

کجای دنیا مسافرین بدبختی رو که یک بار به خاطر نقص فنی، اونم درست قبل از تیک‌ آف از یک هواپیما پیادشون کردن، بعد ۴ ساعت انتظار، سوار یک ابوقراضه‌ می‌کنن؟

الان که چک کردم پرواز این هواپیما اصلن ممنوع بوده! اونم از سال ۱۳۹۳، به دستور آقای روحانی، رییس جمهور کشور!

آقا چه جوری باید این مسئله رو قانونی پیگیری کرد تا دیگه هیچ کسی رو سوار این هواپیما نکنن؟

برای این‌که بدونین اوضاع چوری بود بگم که موقع تیک‌آف یک تیکه فلزی افتاد روی بغل دستی من، گشتیم کشف کردیم که درب سمت طناب خروج اضطراری هستش!

بعد که دیدن شلوغ شده یکی از پرسنل پرواز اومد و در نهایت هم به کمک مسافرها بسته شد. البته صحنه و جای دیدنی، کم نداشت این هواپیما

انگاری زحمت کشیده بودن داده بودن داخل هواپیما رو یکی کاغذ دیواری کرده بود،یک mdfکار هم برای کابین و جای بار  مسافر، قفسه ساخته بود.

بعضی‌ جاها هم چند تا پیچ کم بود!

ایرلاین پرس، صرفا باز نشر کننده این خبر بوده و هیچ تائید و تکذیبی در این خصوص ندارد. جهت روشنگری افکار عمومی و افزایش آرامش مسافران در سفرهای آتی ، همچنین کاهش احتمال انعکاس اخبار خارج از چارچوب و شایعات، از هواپیمایی پویا درخواست می شود، توضیحات لازم در این خصوص را ارایه نمایند.

منبع: جیب نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین