پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرگردانی 40 مسافر پرواز نجف که از سایت‌های غیرمجاز بلیت خریدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 233060 // // //


سرگردانی 40 مسافر پرواز نجف که از سایت‌های غیرمجاز بلیت خریدند

مقصود اسعدی سامانی ،دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمای از به وجود آمدن مشکل برای حدود 40 زائر عتبات به دلیل تهیه بلیت از سایت‌های غیرمجاز در فرودگاه نجف خبر داد و تأکید کرد که زائران بلیت رفت‌وبرگشت خود را در ایران تهیه و حتماً از اعتبار بلیت خود، از طریق سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری اطمینان حاصل کنند.


سرگردانی 40 مسافر پرواز نجف که از سایت‌های غیرمجاز بلیت خریدند

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمای از به وجود آمدن مشکل برای حدود 40 زائر عتبات به دلیل تهیه بلیت از سایت‌های غیرمجاز در فرودگاه نجف خبر داد و تأکید کرد که زائران بلیت رفت‌وبرگشت خود را در ایران تهیه و حتماً از اعتبار بلیت خود، از طریق سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری اطمینان حاصل کنند.

مقصود اسعدی سامانی  با تأکید بر اینکه مسئله که حتماً زائران عتبات بلیت خود را از سایت‌های شرکتهای هواپیمایی و دفاتر اعلام‌شده خریداری کنند؛ عنوان کرد: زائران اربعین بلیت رفت‌وبرگشت خود را حتماً از داخل ایران تهیه کنند.

او در ادامه افزود: شب گذشته  تعداد از مسافرانی که اینترنتی بلیت خریداری کرده بودند، بدون اینکه پروازی برایشان وجود داشته باشد به فرودگاه نجف آمده بودند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمای با بیان اینکه بلیت‌هایی که توسط برخی از سایت‌های اینترنتی غیرمجاز صادر شده بود حدود 40 نفر از مسافران را در فرودگاه نجف دچار مشکل کرد، گفت: بنابراین مسافران حتماً بلیت پروازهایی که خریداری می‌کنند در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری اعتبارسنجی کنند.

وی تصریح کرد: با هماهنگی‌های انجام شده این تعداد افراد منتقل شدند اما با توجه به اینکه ما وارد پیک سفرهای اربعین شده‌ایم لازم است که زائران تا جای ممکن بلیت رفت‌وبرگشت خود را در ایران تهیه کنند.

سامانی در خصوص شناسایی این سایت‌های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما توضیح داد: همکاران ما در سازمان هواپیمایی کشوری در حال پیگیری و در نهایت برخورد با سایت‌ها غیرمجاز هستند.


منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو