پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز پهپادهای صهیونیستی بر فراز ضاحیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 233479 // // // //


پرواز پهپادهای صهیونیستی بر فراز ضاحیه

بامداد امروز تعدادی پهپاد صهیونیستی بر فراز ضاحیه بیروت به پرواز در آمدند و نیروهای ارتش لبنان به سرعت در این منطقه مستقر شدند.


پرواز پهپادهای صهیونیستی بر فراز ضاحیه

در ساعت‌های اولیه بامداد امروز (یکشنبه) تعدادی پهپادی صهیونیستی در ارتفاع پایین و بر فرار منطقه «معوض» در ضاحیه بیروت به پرواز درآمدند.بر اساس گزارش روزنامه لبنانی «النهار»، این موضوع باعث اعلام آماده‌باش در میان اطلاعات ارتش لبنان و تعدادی از اعضای حزب‌الله شد و تعدادی از نیروهای ارتش لبنان در منطقه معوض و در نزدیکی موکب عاشورایی جنبش «امل» مستقر شدند تا برای هر موضوع غافلگیرکننده‌ای آماده باشند.

النهار در ادامه اعلام کرد: برخلاف تمام شایعات نقل شده، ارتش هیچ پهپادی ساقط نکرده و این پهپادها به سمت منطقه «الجبل» رفته‌اند و وضعیت در ضاحیه به تدریج به حالت عادی برگشته است.

رژیم صهیونیستی ماه گذشته (شهریورماه) نیز با دو پهپاد هجومی به ضاحیه تجاوز کرد و انفجار یکی از این پهپادها منجر به آسیب رسیدن به ساختمان رسانه‌ای حزب‌الله شد.«الیاس بوصعب» وزیر دفاع لبنان در آن زمان اعلام کرد، پهپاد اسرائیلی حرکت هواپیماها در فضای فرودگاه بین‌المللی بیروت را با خطر مواجه کرد.

وزیر دفاع لبنان ادامه داد: پهپاد اسرائیلی از نوع نظامی بوده و یک پهپاد عادی نبوده است. تحقیقات نشان می‌دهد اسرائیل برنامه‌ای فرستادن چندین پهپاد به همراه  یک هواپیما داشته است. یکی از پهپادهای فرستاده شده چهار کیلو و نیم مواد منفجره پلاستیکی با خود حمل می‌کرده و دیگری دارای هشت موتور و چهار بال بوده است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو