پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | جابجایی ماهانه 50 تن بار با پروازهای کارگو در اردبیل

تاریخ خبر: // کد خبر: 234611 // // //


جابجایی ماهانه 50 تن بار با پروازهای کارگو در اردبیل

مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر اردبیل گفت: شرکت هواپیمایی هما در اردبیل ماهانه 50 تن بار را به روش کارگو جابجا کرده است.


جابجایی ماهانه 50 تن بار با پروازهای کارگو در اردبیل

منوچهر اسفندیاری در نشست با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ظرفیت جابجایی بار در سال گذشته در اردبیل بین 32 تن تا 85 تن متغیر بود بطوریکه بالغ بر 50 تن بار  در هر ماه به صورت کارگو جابجا شده است.
وی با اشاره به اینکه با بخش خصوصی برای انتقال بار به روش کارگو وارد مذاکره شدیم، خاطرنشان کرد: طرف مذاکره میزان و نوع بار را تعیین کرده و ما در انتقال و جابجایی بار به مقدار معین شده اقدام می‌کنیم.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر اردبیل گفت: مقصد این بارها تهران است که به محض جابجایی این بار از اردبیل به تهران محصولات صادر شده به مناطقی چون چابهار، دبی، دوحه و … ارسال می‌شود.
اسفندیاری با اشاره به اینکه 19 هزار و 230 صندلی برای انتقال مسافر به اردبیل اختصاص داده شده بود، خاطرنشان کرد: در سال گذشته از این رقم 17 هزار و 597 صندلی به مسافر اختصاص داده شده و یک هزار و 633 صندلی خالی بوده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به برقراری 10 پرواز در هفته نیمه اول سال در اردبیل خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی‌های شرکت هما به دو بخش پروازهای تابستانه و زمستانه تقسیم می‌شود که در پروازهای تابستانه توانستیم 85 درصد برنامه‌های پیش‌بینی شده را محقق کنیم.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر اردبیل ادامه داد: در 6 ماهه دوم نیز سهمیه 13 پرواز در هفته برای اردبیل مشخص شده که با توجه به ارتقای کیفیت هواپیماها و افزایش ظرفیت پروازها افزایش چشمگیر جابجایی بار و مسافر را شاهد خواهیم بود.
اسفندیاری به راه‌اندازی دو پرواز در هفته از فرودگاه پاس‌آباد نیز اشاره و تصریح کرد: پرواز پارس‌آباد – تهران و بالعکس در آینده نزدیک در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود که روزهای سه‌شنبه و جمعه هموطنان می‌توانند از ظرفیت فرودگاه پارس‌آباد نیز استفاده کنند.
وی سیاست کاری هواپیمایی هما را پرهیز از نگاه تجاری به پروازها اعلام کرد و گفت: ما خود را کارگزار نظام جمهوری اسلامی می‌دانیم وهدفی جز اعتلای ایران در سطح جهانی نداریم که این امر نیز با ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به مردم محقق خواهد شد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از: ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو