پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشاور رسانه‌ای مدیرعامل «هما» منصوب شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 234719 // // // //


مشاور رسانه‌ای مدیرعامل «هما» منصوب شد

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، طی حکمی مشاور رسانه‌ای مدیرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.


مشاور رسانه‌ای مدیرعامل «هما» منصوب شد

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، مشاور رسانه‌ای مدیرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در حکمی حسین جهانی را به عنوان مشاور رسانه‌ای مدیرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.

در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور مدیرعامل در امور رسانه‌ای منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود جنابعالی با هماهنگی روابط عمومی و با روشنفکری، صداقت و شفافیت با پیگیری و برقراری ارتباط مستمر با فضای رسانه‌ای و مجازی داخلی و بین‌المللی نسبت به بهبود جریان اطلاع‌رسانی با ارائه پیشنهادهای مفید و ارزنده زمینه مشارکت مؤثر صاحب‌نظران و فرهیختگان صنعت هوایی جهت اعتلای فرهنگ خدمات‌رسانی به مردم عزیز ایران اسلامی را فراهم آورید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) در مسیر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و موید باشید.»

 

گفتنی است حسین جهانی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته علوم ارتباطات اجتماعی می‌باشد که در ۱۲ سال فعالیت رسانه‌ای خود، همکاری با خبرگزاری فارس، روزنامه‌های ایران و فرهیختگان به عنوان روزنامه‌نگار و دبیر سرویس به چشم می‌خورد و طی چند سال اخیر نیز به عنوان یکی از مدیران مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مشاور رسانه‌ای اتحادیه حمل و نقل همگانی کشوری مشغول به فعالیت بوده است.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری  تین نیوز // کانال تلگرامی اخبار هوانوردی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو