پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تکمیل و بهره برداری از فرودگاه بین‌المللی چابهار

تاریخ خبر: // کد خبر: 237703 // // // //


تکمیل و بهره برداری از فرودگاه بین‌المللی چابهار

فرزین حقدل مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار گفت: پروژه فرودگاه بین‌المللی چابهار تکمیل و به زودی بهره برداری خواهد شد.


تکمیل و بهره برداری از فرودگاه بین‌المللی چابهار

 

فرزین حقدل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چابهار با اعلام تکمیل کارهای زیربنایی و ساختمانی فرودگاه بین المللی چابهار اظهار داشت: ما در این پروژه مجری بازسازی سالن بین المللی فرودگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار و کنارک هستیم و این پروژه از نیمه دوم اردیبهشت به ما تحویل داده شده و از آن تاریخ به بعد یک ماه و نیم زمان برد تا ابنیه داخلی به طور کامل بازسازی شدند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه یک بازه زمانی دو ماهه برای این عملیات در نظر گرفته شده بود ادامه داد: بااینحال چون مواردی مانند یک سالن ۲۵۰ متری و یک طبقه دوم اداری که نیاز به سازه و محاسبات خاص معماری داشت در میانه کار اضافه شدند و یک مقدار بیشتری پروژه طول کشید.

وی بیان کرد: اکنون همه آن تعهدات که سازمان منطقه آزاد چابهار به شرکت سرمایه گذاری توسعه چابهار داشته به طور کامل به اتمام رسیده است و ما به زودی این فرودگاه را تحویل می دهیم.

این مسؤول ادامه داد: تجهیزات مورد نیاز دیگر مانند دوربین های مداربسته باید عرضه و توسط شرکت بهره بردار فرودگاه در محل نصب و بهره برداری کامل شود.

وی افزود: ما علاوه بر آن کارهای ساختمانی و مواردی هم که این مدت علاوه بر آن اضافه شد، تسمه نقاله استانداردی را هم مستقر کردیم و درب ورودی و خروجی فرودگاه را هم از نوع استاندارد و برقی نصب کردیم که هیچکدام در تعهدات ما نبود اما با توجه به اینکه برای رفاه مسافران بود ما نصب کردیم.

حقدل گفت: فرودگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار امکان پذیرش همزمان سه پرواز را خواهد داشت که با توجه به تکمیل چراغ های باند، امکان برقراری پرواز در شب هم وجود دارد که با این تفاسیر امکان انجام ده پرواز در هر شبانه روز قابل انجام خواهد بود.

انتهای پیام/3139

منبع : فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو