پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | صورتی

تاریخ خبر: // کد خبر: 23804 // // //


صورتی

صورتی جامع ترین وب سایت ارائه دهنده خدمات رزرو رایگان بلیت های مسافرتی خارجی و فروش بلیت های مسافرتی داخلی و خارجی به صورت آنلاین و مطمئن با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت مخاطبین محترم می باشد. صورتی آماده ارائه خدمت به مسافرین محترم در طول شبانه روز است فعالیت این وب سایت از سال


صورتی

صورتی جامع ترین وب سایت ارائه دهنده خدمات رزرو رایگان بلیت های مسافرتی خارجی و فروش بلیت های مسافرتی داخلی و خارجی به صورت آنلاین و مطمئن با پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت مخاطبین محترم می باشد. صورتی آماده ارائه خدمت به مسافرین محترم در طول شبانه روز است فعالیت این وب سایت از سال ۸۵ تحت نام صورتی با رزرو و فروش آنلاین بلیت های خارجی آغاز شده و هم اکنون به عنوان جامع ترین و مطمئن ترین سایت ارائه دهنده خدمات در ایران و جهان می باشد. وب سایت صورتی همچنین به عنوان اولین ارائه کننده رایگان اپلیکیشن های اندروید و آی او اس در خدمت مخاطبین محترم جهت سهولت در رزرو و خرید بلیت پروازها از طریق تلفن های همراه می باشد .

در بخش فروش آنلاین بلیت پروازهای خارجی صورتی افتخار دارد که با ارائه جامع و کاملترین ساعات پروازهای مختلف در طول شبانه روز از مبدا مورد نظر به مقاصد مختلف تنها با جستجوئی کوتاه ،کلیه ایرلاین های موجود در آن ساعات پرواز را با بهترین و نازلترین قیمت ها در اختیار مسافرین محترم قرار دهد. کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته همکاران ما ضمانت و تعهد ما در ارائه این خدمات می باشد. شایان ذکر است که در بین وب سایت های فروش آنلاین پروازهای داخلی و خارجی صورتی پرچم دار نو آوری و موفقیت در ارائه خدمات پروازی بوده است مدیریت نوین صورتی نیز متعهد است تا با افزایش بهره وری در کادر نیروی انسانی خود این نام هیجان انگیز را سربلند نگاه دارد.


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو