پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک مدیران به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 238366 // // // خبر مهم


پیام تبریک مدیران به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

28 مهر (20 اکتبر)، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی نام گذاری شده است. پایگاه خبری ایرلاین پرس، این روز مهم را خدمت تمامی پرسنل زحمت کش این حوزه از صنعت هوایی تبریک عرض می نماید. در ادامه ، پیام تبریک برخی از مدیران فعال در صنعت هوانوردی کشور به مناسبت این روز فرخنده را، ملاحظه خواهید نمود.


پیام تبریک مدیران به مناسبت روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی

 

 

 

 

 

 

 

پیام تبریک وزیر راه و شهرسازی


وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرا رسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت.  محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، در پیامی ضمن تبریک بیستم اکتبر، روز جهانی کنترل ترافیک هوایی نوشت: ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام که پرچمدار امنیت، ایمنی و صلح است، به وجود فرزندان متخصص، متعهد و توانمند خویش افتخار می‌کند، همان‌ها که همواره در حساس‌ترین برهه‌ها توانسته‌اند نام ایران را سربلند سازند، پرچم مقدس ایران را در اوج به اهتزار درآوردند و اعتبار ایران و ایرانی را در جهان بلند آوازه کنند.

وی ادامه داد: صنعت هوانوردی به عنوان بخش مهم و تاثیرگذار خانواده بزرگ حمل و نقل کشورمان که ارتباط بسیار زیادی نیز با جهان دارد، طلایه دار ایمنی و خدمت‌رسانی است و این دستاورد مهم، ممکن نمی‌شد اگر تخصص، دقت، دلسوزی و تلاش بی‌دریغ تمامی ارکان متخصصان این صنعت وجود نداشت. در این میان، نقش متخصصان عرصه کنترل ترافیک هوایی، نقشی حیاتی و انکارنشدنی است، همان‌هایی که غفلت، واژهای نامانوس و ناموجود در قاموس عملکردی آنان است.

اسلامی با تاکید بر نقش حیاتی کنترلرهای ترافیک هوایی در تامین ایمنی هوانوردی، خطاب به ایشان نوشت: بدون شک، اکنون که ایران در دوره ای حساس قرار دارد و تحریم های ظالمانه جهانی، در گام نخست، صنعت هوانوردی کشورمان را هدف قرار داده است، تلاش قابل ستایش شما، بیش از پیش اهمیت دارد و ایمنی پروازها در آسمان ایران، هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای عبوری از آسمان کشورمان، مدیون نقش آفرینی شماست.

وی افزود: اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم مهرماه؛ مصادف با بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را خدمت تمامی فعالان این حوزه مهم و ارزشمند در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک می گویم و از خداوند متعال بهروزی، موفقیت و تندرستی شما متخصصان گرانقدر را خواستارم. روزتان خجسته باد.

***

پیام تبریک دبیر کل ایفاتکا

 

 

 

 

 

 

 

 

***

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی را تبریک گفت.
در پیام سیاوش امیرمکری آمده است: جریان منظم و ارائه سرویس ایمن ترافیک هوایی در آسمان ایران اسلامی که سال‌هاست اطمینان بزرگ‌ترین شرکت های هواپیمایی جهان را به همراه داشته ارمغان چشمان تیزبین مراقبان پرواز است که به بهای سلامت جسم و جان خویش هرگز اجازه نداده‌اند در این هیاهوی پروازی، آرامش مسافران آسمان کشورمان برای لحظه‌ای به مخاطره بیفتد.
وی از فرارسیدن بیستم اکتبر، روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی، به عنوان بهانه‌ای برای تجلیل و تقدیر از آنان که نگاه آسمان ایران به دستان پر توان و چشمان دقیقشان گره‌خورده است، یاد کرده و افزوده است:  گرامی می‌داریم این روز را و قدردان یکایک شما هستیم برای خلق فضایی ایمن و آسمانی به ‌دور از خطر با همه تنگناهای موجود. بی‌شک حفظ و ارتقای ایمنی آسمان، افتخاری است برای شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی که اقتدار و صلابت ایران اسلامی را در جهان به رخ می‌کشد.
امیرمکری فرارسیدن بیستم اکتبر را به فرد فرد همکاران ارجمند کنترلر شاغل در مرکز کنترل فضای کشور و برج‌های مراقبت پرواز فرودگاه‌ها که اهداف سازمان جهانی هواپیمایی کشوری را در حوزه‌ی سرویس‌های ترافیک هوایی محقق می‌کنند، تبریک گفته و از حضرت باری‌تعالی توفیق در تمامی شئون زندگی و وظیفه خطیرشان را مسالت کرده است.

***

پیام تبریک معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها

محمد امیرانی، معاون عملیات هوانوردی در پیامی فرارسیدن روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را تبریک گفت.

در این پیام خطاب به کنترلرهای ترافیک هوایی کشورمان آورده است: فرارسیدن 28 مهر، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی و روز ارج نهادن و قدردانی از زحمات و کوشش های وقفه و بی شائبه شما بزرگواران که موجبات حفظ و ارتقای ایمنی را در پهنه فضای کشور و فرودگاه ها در عرصه های ملی و بین المللی صنعت هوانوردی با اقتدار و صلابت بیش از پیش در کشور فراهم می کنید را تبریک و تهنیت عرض می کنم.
وی افزوده است: امیدوارم در کسب رضایت خداوند متعال و به منظور ارایه خدمات برتر همواره سلامت، کوشا و سرافراز باشید.

***

پیام تبریک مدیرکل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها

مدیرکل کنترل ترافیک هوایی در پیامی فرارسیدن 20 اکتبر، روز جهانی کنترلرها را تبریک و از آنها به عنوان سرمایه های فوق تخصصی هوانوردی کشور یاد کرد.

مسعود نیکبخت در این پیام خطاب به کنترلرهای ترافیک هوایی عنوان کرده است: صلابت، بصیرت و همت والای یکایک شما کنترلرهای ترافیک هوایی که با تدابیر علمی متکی بر دانش، تخصص و تجربه در عرصه شبکه های پیچیده فضای کشور مسیرهای متراکم ورودی و خروجی پروازها در فرودگاه ها موجبات برقراری ایمنی، امنیت و سلامت ناوگان هوایی ایران و جهان را در کشورمان در هر لحظه و بدون وقفه تضمین می کند، رونق تولیدات زیربنایی اقتصادی و سیاسی کشور عزیزمان را محقق می کند.
نیکبخت در ادامه از کنترلرهای ترافیک هوایی به عنوان سرمایه های فوق تخصصی هوانوردی کشور یادکرده و فرارسیدن 20 اکتبر را تبریک گفته است.

***

پیام تبریک مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

رستمی مدیر عامل و رییس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مناسبت روز جهانی مراقبین پرواز، پیامی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است :

یکی از اهداف مهم و اساسی فعالیت فرودگاه ها در عصر کنونی کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشورهاست.

تحقق این هدف با تلاش های همه کارکنان حاضر در فرودگاه امکان پذیر است اما در این بین نقش کارکنان مراقبت پرواز اهمیت ویژه ای دارد.

مراقبین پرواز به عنوان چشمان همیشه بیدار فرودگاه با سرعت عمل و دقت مثال زدنی در هدایت و کنترل پروازها، نقشی بی بدیل در حفظ و حراست از جان انسان ها و فعال بودن فرودگاه ها ایفا می کنند.

اینجانب لازم می دانم همزمان با روز جهانی مراقبین پرواز، ضمن تبریک این روز به همکاران عزیزم در مجموعه “مراقبت پرواز” و “معاونت عملیات هوانوردی” شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از تلاش ها و اقداماتی که در آن معاونت با هدف انجام ایمن پروازها صورت میگیرد، قدردانی نمایم.

***

پیام تبریک دبیر کل جامعه متخصصین مراقبت پرواز

بیستم اکتبر ، روز جهانی کنترلر  و روز پاسداشت زحمات بی وقفه مردان و زنان بی ادعایی است که با تعهد ، تخصص و چشمان همیشه بیدار ، حافظان ایمنی آسمان هستند .

عملکزد بی نظیر شما کنترلرهای  ترافیک هوایی در کنترل و هدایت لحظه به لحظه هزاران پرواز داخلی و خارجی ، علی رغم تنگناهای موجود و فرسودگی تجهیزات ، مایه افتحار و مباهات کل خانواده صنعت هوانوردی کشور است.

دبیرکل ایفاتکا در پیام تبریک روز کنترلر امسال ، چه زیبا ، گمنامی کنترلرهای ترافیک هوایی در صنعت را با نفش  جریان برق در زندگی مردم مقایسه کرده اند که فقط  با نبودن شان افراد  متوجه مشکل می شوند و  تا زمانی که هستند در معرض دید ، توجه و اقبال  عموم  مردم نیستند.

مرور خاطرات سال کاری گذشته که همانند سال های قبل از آن ، مملو از افتخار آفرینی ، ایثار و همدلی در راستای انجام وظیفه و تعهد ملی و میهنی شما همکاران عزیزم بوده است لبخند رضایت را بر لب هر انسان منصفی می نشاند …

***

پیام تبریک مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

کاپیتان زنگنه با ارسال پیامی به سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، روز جهانی مراقبت پرواز را تبریک گفت.

متن پیام تبریک کاپیتان زنگنه، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل “هما” به مناسبت روز جهانی مراقبت پرواز به این شرح است:

بسمه تعالی

آسمان ایران، شاهد انبوه پروازهایی است که در تمام ساعات شبانه روز، کُریدورهای هوایی ایران را برگزیده اند تا در نهایت آرامش و ایمنی مسیر هوایی خود را طی کنند.

بی تردید رصد و هدایت لحظه به لحظه صدها پرواز در مسیرهای ورودی و خروجی، کاری شایسته و تحسین برانگیز است که تنها به دست توانای کنترلرهای متعهد و متخصص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجراست.

همکاران مراقبت پرواز، یکی از عوامل اصلی این امنیت و ستون اصلی بهره وری از صنعت حمل و نقل هوایی و دلیل اعتماد به صنعت هوایی کشور بوده و هستند.

اینجانب ۲۸ مهرماه(۲۰ اکتبر)، روز جهانی مراقبت پرواز را به همه همکاران فهیم، هوشمند و تیزبین مراقبت پرواز و جامعه هوانوردی کشور، تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون مجموعه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را در خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران از درگاه احدیت خواستارم.

***

تقدیر و تجلیل شرکت هواپیمایی کیش از مراقبین پرواز برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران

با توجه به دستور دکتر شرفبافی، مدیرعامل این شرکت، به منظور گرامی داشت روز جهانی کنترلر و مراقبین پرواز، ظهر امروز رئیس دیسپچ تهران هواپیمایی کیش با حضور در برج مراقبت فرودگاه مهرآباد به نمایندگی از مدیرعامل و کارکنان شرکت کیش ایر، با اهدای گل و لوح تقدیر به گروهی از مراقبین پرواز، از زحمات این عزیزان تجلیل و تشکر نمودند.

شایان به ذکر است که هدایت لحظه به لحظه صدها پرواز در مسیرهای ورودی و خروجی، کاری شایسته و تحسین برانگیز است که تنها به دست کنترلرهای متعهد و متخصص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجراست.

 

***

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی سالروز کنترلرهای ترافیک هوایی را تبریک گفت.

مقصود اسعدی سامانی در پیامی به مسعود نیک بخت، مدیرکل کنترل ترافیک هوایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، فرا رسیدن 28 مهر ماه مصادف با 20 اکتبر، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است: احتراماً، تلاش خستگی ناپذیر و چشمان بیدار کنترلرهای عزیز در هدایت امن پروازهای داخلی و خارجی در فضای کشور، نمونه بارزی از اقتدار و توانمندی متخصصین عزیز کشورمان در اعتلای صنعت هوانوردی کشور و تضمین کننده ایمنی و امنیت پروازها در این صنعت حساس و پیچیده می باشد. لذا لازم می دانم فرا رسیدن 28 مهر ماه مصادف با 20 اکتبر، سالروز پرافتخار کنترلرهای ترافیک هوائی را به جنابعالی و تمامی همکاران محترم در مرکز کنترل فضای کشور و کلیه فرودگاه ها صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای تمامی کنترلرهای کشورمان، سعادت و سربلندی و توفیقات روزافزون مسئلت می نمایم

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو