پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب محمدجواد یگانه به مدیریت فرودگاه ایلام

تاریخ خبر: // کد خبر: 238828 // // //


انتصاب محمدجواد یگانه به مدیریت فرودگاه ایلام

طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، محمدجواد یگانه به سمت مدیر فرودگاه ایلام منصوب شد.


انتصاب محمدجواد یگانه به مدیریت فرودگاه ایلام

طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران، محمدجواد یگانه به سمت مدیر فرودگاه ایلام منصوب شد.سیاوش امیرمکری با توجه به توان و تجربیات یگانه از وی خواسته است تا در زمینه استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکتهای هواپیمایی و نهادهای حفاظتی-امنیتی و دیگر مجموعههای مرتبط با خدمات فرودگاهی برنامه ریزی و اقدام کند.

امیرمکری با تاکید بر تعامل موثر با مسئولان ارشد استان به منظور استفاده از ظرفیتهای فراهم شده در حوزه فرودگاهی و ایجاد مسیرهای جدید پروازی از مناطق مختلف مدیر جدید فرودگاه ایلام خواسته است که در زمینه توسعه کار تیمی، افزایش مهارتها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص، ضمن تاکید بر شناسایی و بکارگیری نیروهای مستعد و جوان با هدف همتاپروری و کادرسازی و نیز نگهداری اصولی زیرساختهای موجود و بهرهبرداری موثر و اقتصادی از ظرفیتهای فرودگاهی، توسعه کسب و کارها و وصول به موقع درآمدها با تاکید بر انضباط مالی، اجتناب از اتلاف منابع، کاهش هزینهها، رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد شرکت اقدام کند. گفتنی است؛ یگانه پیش از این سرپرستی فرودگاه ایلام را بر عهده داشت.

سوابق:

 محمدجواد یگانه متولد اول شهریور ۱۳۴۷ در خرم‌آباد لرستان و دارای بیش از ۲۶ سال سابقه کار در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران است. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی برق- الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت می باشد . نامبرده از سال ۱۳۷۳ به عنوان کارشناس الکترونیک فرودگاه خرم‌آباد مشغول به کار شده و از سال ۸۴ به عنوان کارشناس مسوول الکترونیک به فرودگاه ایلام رفته است. وی از سال ۸۹ تا پیش از این ابلاغ اخیر، معاون فرودگاه ایلام بوده و سال‌هایی نیز مسئول فناوری اطلاعات و مدیریت ایمنی بوده است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها / پایگاه خبری تحلیلی پژواک لرستان

 


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو