پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سقوط ATR، داستان علایی در هواپیمایی آسمان و چند سوال ؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 239649 // // // // // // خبر مهم


سقوط ATR، داستان علایی در هواپیمایی آسمان و چند سوال ؟

چرا حسین علایی، بازنشسته‌ نیروهای مسلح با حقوق ۲۲ میلیون تومانی رییس هیأت مدیره‌ شرکت ملی نفتکش وابسته به وزارت کار، پس از سوابق مدیریتی نه چندان قابل دفاع قبلی ، مدیرعامل هواپیمایی آسمان می شود؟


سقوط  ATR، داستان علایی در هواپیمایی آسمان و چند سوال ؟

چرا هر کسی در دولت تخلف و ناکارآمدی بیشتری دارد؛ پله های ترقی را سریع تر و گسترده تر طی می کند؟! علایی‌ها در شرکت‌های نفتی چه می‌کنند؟ چرا حسین علایی، بازنشسته‌ نیروهای مسلح با حقوق ۲۲ میلیون تومانی رییس هیأت مدیره‌ شرکت ملی نفتکش وابسته به وزارت کار، پس از سوابق مدیریتی نه چندان قابل دفاع قبلی ، مدیرعامل هواپیمایی آسمان می شود؟

چرا علایی پس از انتصاب، فرزندش را به سمت مدیر دفتر خود منصوب می‌کند؟ چرا محمدرضا علایی (برادر) هم پس از مدتی رییس مرکز حراست وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی می شود؟

حسین علایی در تیرماه ۱۳۹۷ پس از فاجعه‌ سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوج که منجر به کشته شده تمامی مسافران آن شد، از سمت مدیرعاملی هواپیمای آسمان برکنار شد و اینک به پاس ناکارآمدی اش پله های ترقی در عصر بازنشستگی را طی می کند!

جناب شریعتمداری وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی، به خون شهدا ، مشی مقام معظم رهبری و حقوق ملّت وفادار باشید و از سرمایه بین نسلی کارمندان، کارگران و بازنشستگان صیانت کنید.

ایرلاین پرس در راستای وظایف حرفه ای خود در حوزه هوانوردی، اقدام به انعکاس خبر نموده ( فاقد نظر تکذیبی یا تائیدی در خصوص جزئیات) و از طرف دیگر ، به جهت رعایت سیاست بی طرفی، شفاف سازی افکار عمومی و همچنین عدم تضییع حقوق افراد مخاطب قرار گرفته ، منتظر انعکاس پاسخ کلیه ذی نفعان و ذی مدخلان، می باشد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو