پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مشاجره لفظی مسافران هواپیما با بازیکنان تیم استقلال تهران + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 242448 // // // // // // خبر مهم


مشاجره لفظی مسافران هواپیما با بازیکنان تیم استقلال تهران + فیلم

بازیکنان استقلال که پس از شکست تراکتور نتواستند به راحتی از ورزشگاه یادگار امام خارج شوند، باحدود ۱/۵ساعت تاخیر به پرواز رسیدند. هواپیما نیز منتظر استقلالی‌ها مانده بوده که موجب عصبانیت مسافران و مشاجره لفظی با بازیکنان شده است.


مشاجره لفظی مسافران هواپیما با بازیکنان تیم استقلال تهران + فیلم

به دنبال برد روز گذشته تیم استقلال تهران مقابل تراکتورسازی تبریز، بازیکنان تیم استقلال نتوانستند به راحتی از ورزشگاه یادگار امام خارج شوند و با حدود یک ساعت و نیم تأخیر به پرواز رسیدند.

اعضای تیم فوتبال استقلال در حالی که قرار بود شب گذشته با پرواز ساعت 22:15 هواپیمایی آتا به تهران برگردند اما به دلیل درخواست مسئولان ورزشگاه برای جلوگیری از درگیری‌های احتمالی در بیرون از استادیوم دیرتر از استادیوم یادگار امام خارج شده و با ۱/۵ساعت تاخیر به فرودگاه تبریز رسیدند ،به همین دلیل آبی پوشان موفق نشدند در ساعت مقرر وارد پرواز شوند.

از آنجایی که نیمی از پرواز را اعضای تیم استقلال تشکیل می‌دادند مسافران و کاپیتان پرواز مجبور شدند پرواز را برای حضور استقلالی‌ها نگه دارند، در ادامه وقتی اعضای تیم استقلال وارد هواپیما شدند اعتراضات مردم از اعضای این تیم زیاد شد چون آنها زمان زیادی را معطل ماندند. نکته اینجا بود که استقلالی‌ها از درب CIP به داخل فرودگاه رفتند. ظاهرا برخی تنش ها که از ورزشگاه یادگار آغاز شده بود توسط یکی از مسافران به بهانه تاخیر استقلال ادامه پیدا کرد.

بعد از این اتفاقات 2 پسر جوان مقابل ووریا غفوری حرکتی را انجام دادند که کاپیتان استقلال این حرکت را بر نتابید و بلافاصله به رفتار این دو جوان واکنش نشان داد. همین موضوع عامل ایجاد درگیری شدید شد و بازیکنان استقلال هم در حمایت از غفوری وارد معرکه شدند. استقلال در هواپیما در آستانه جنجال بسیار بزرگی قرار گرفت به گونه ای که ممکن بود کار به زد و خورد فیزیکی بکشد. که در نهایت با وساطت سرمربی و سرپرست استقلال بازیکنان به انتهای هواپیما هدایت شده و درگیری خاتمه پیدا کرد.

برخی منابع نیز از عدم تغییر بلیط پرواز استقلالی ها با توجه به تغییر زمان بازی نوشته و اینکه صاحب هواپیمایی آتا که زیر مجموعه مالک باشگاه تراکتور بوده اند، به استقلالی ها قول داده بودند که آنها به هواپیما می رسند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی مربوطه را مشاهده می‌کنید:

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از: باشگاه خبرنگاران جوان // مدال // فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو