پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه‌اندازی پرواز تبریز-اصفهان-تبریز

تاریخ خبر: // کد خبر: 242472 // // // //


راه‌اندازی پرواز تبریز-اصفهان-تبریز

محمدرضا محمدی ،مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در استان اصفهان از برقراری پرواز بین دو شهر اصفهان و تبریز خبر داد.


راه‌اندازی پرواز تبریز-اصفهان-تبریز

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمدرضا محمدی از برقراری پرواز اصفهان-تبریز خبر داد و گفت: این پرواز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه با بهره گیری از ناوگان ایرباس  A۳۲۰ ایران ایر انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: این پرواز با شماره پرواز ۴۴۸ ساعت ۷:۱۵ صبح تبریز را به مقصد اصفهان ترک کرده و در ساعت ۸:۵۵ در اصفهان فرود می آید. پرواز بازگشت نیز با شماره ۴۴۹ ساعت ۹:۴۰ صبح فرودگاه شهید مدنی اصفهان را ترک کرده و ساعت ۱۱:۲۵ در فرودگاه شهید مدنی تبریز به زمین می نشیند.

محمدی همچنین به برقراری پرواز اصفهان-رامسر-اصفهان توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» اشاره کرد و گفت: این پرواز نیز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته با استفاده از ناوگان ATR۷۲-۶۰۰ ایران ایر انجام می شود.

مدیرکل «هما» در استان اصفهان ادامه داد: با اضافه شدن این پروازها به برنامه پروازی ایران ایر در اصفهان، در حال حاضر ۵۰ پرواز هفتگی توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان انجام می شود.

به گفته محمدی، در حال حاضر ایران ایر در فرودگاه اصفهان پروازهایی به مقاصد تهران، آبادان، بندرعباس، شیراز، اهواز، کیش، بوشهر، مشهد، رشت، رامسر، تبریز، کویت و تهران انجام می دهد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو