پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعتصاب 48 ساعته خدمه پروازی شرکت لوفت‌هانزای آلمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 242681 // // // // خبر مهم


اعتصاب 48 ساعته خدمه پروازی شرکت لوفت‌هانزای آلمان

اتحادیه خدمه پرواز مستقل آلمان (Ufo) از اعتصاب سراسری ۴۸ ساعته اعضای خود در خطوط هواپیمایی لوفت‌هانزا در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته خبر داد.


اعتصاب 48 ساعته خدمه پروازی شرکت لوفت‌هانزای آلمان

بنا بر اعلام تارنمای این اتحادیه، مسافران شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا باید در این ۲ روز، انتظار بی‌نظمی و لغو پروازهای خود را داشته باشند.
دفتر اتحادیه خدمه پرواز مستقل آلمان در فرانکفورت اعلام کرد، این اعتصاب شامل همه پروازها از مقصد آلمان به خارج از این کشور می‌شود.

اعضای اتحادیه یاد شده همچنین روز جمعه راهپیمایی و تجمعی اعتراضی در مقابل دفتر اصلی لوفت‌هانزا برگزار می‌کنند. دلیل این اقدام، خودداری مقام‌های شرکت لوفت‌هانزا از مذاکره با نمایندگان اتحادیه درمورد افزایش دستمزدها بیان شده است.

در این رابطه «دانیل فلور» معاون رئیس اتحادیه به خبرنگاران گفته، در صورت بی‌توجهی مقام‌های لوفت‌هانزا به این اقدام اعتراضی، دامنه اعتصاب به دیگر شرکت‌های هواپیمایی از جمله «یورو وینگز» Eurowings و «سان اکسپرس» و Sunexpress کشیده خواهد شد.

اواخر مهرماه امسال نیز به درخواست این اتحادیه، اقدام مشابهی از سوی کارکنان شرکت لوفت‌هانزا برگزار شد. هرچند که قرار بود فقط چند ساعت در یک روز تعطیل باشد اما به دلیل بی‌اعتنایی مدیریت به درخواست‌های اتحادیه، این جریان ادامه‌دار شد.
در نتیجه این اعتصاب، ده‌ها پرواز داخلی و خارجی از جمله ۱۲ پرواز در فرودگاه هامبورگ، ۱۰ پرواز در مونیخ و ۱۵ پرواز در برلین لغو شد.

 

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از: ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو