پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها

تاریخ خبر: // کد خبر: 244939 // // //


انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها

حمیدرضا نصرتی ،سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای فصل سرما انجام شد.


انجام تست اصطکاک سطوح پروازی فرودگاه امام (ره) برای انجام ایمن پروازها

حمیدرضا نصرتی با اشاره به انجام حدود ۱۴۰۰ پرواز در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: با وجود رشد چشمگیر تعداد پروازها به دلیل اقدامات صورت گرفته در شرکت شهر فرودگاهی هیچگونه مشکلی در تجهیزات فرودگاه امام (ره) در طول این عملیات نداشتیم.

نصرتی ادامه داد: در حال حاضر نیز کلیه تجهیزات شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برای عملیات زمستانی آماده شدند تا در فصل سرما و در هنگام بارش‌ها بتوانند به مسافرین و مراجعین این مجموعه خدمت‌‌رسانی کنند.

وی بیان داشت: با هدف افزایش ایمنی پروازها تست اصطکاک کلیه سطوح پروازی فرودگاه امام(ره) نیز پیش از فصل زمستان انجام شده و عملیات لاستیک‌زدایی باند پرواز برای نشست و برخاست ایمن پروازها در زمان برودت هوا در دست انجام است.

سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه در عملیات پروازهای اربعین با ایجاد بستر مناسب برای برپایی موکب در ترمینال‌های مسافری شهر فرودگاهی تلاش کردیم تا شرایط لازم را برای میزبانی و پذیرایی شایسته از زائران و مسافران فراهم کنیم گفت: هم اکنون نیز آماده‌سازی سامانه‌های گرمایشی ترمینالها با هدف رفاه حال مسافرین و مستقبلین گرامی انجام شده است.

نصرتی افزود: یکی دیگر از اقدامات مهمی که پیش از فصل سرما در شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به دست متخصصان شاغل در این مجموعه صورت گرفت بازرسی شبکه برق‌رسانی شامل پست‌های برق، کابل کشی ها و عملیات رلیاژ رله ها بود تا نقایص موجود در آن ها شناسایی شده و رفع گردند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری وزارت راه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو