پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برخی از پیام های تبریک ارایه شده به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیما

تاریخ خبر: // کد خبر: 245110 // // // // خبر مهم


برخی از پیام های تبریک ارایه شده به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیما

فدراسیون بین‌المللی ایمنی ترافیک هوایی (IFATSEA) روز 12 ماه نوامبر را به عنوان روز جهانی ATSEP (پرسنل تامین‌کننده ایمنی در ترافیک هوایی به وسیله تجهیزات الکترونیکی) تعیین نموده است. اعضای ATSEP به یمن دستاوردهای موفقیت‌آمیز خود طی سالیان متمادی و مشارکت در ایجاد آسمانی ایمن در سطح بین‌المللی ، این روز را مورد تکریم قرار می دهند.


برخی از پیام های تبریک ارایه شده به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیما

فدراسیون بین‌المللی ایمنی ترافیک هوایی (IFATSEA) روز 12 ماه نوامبر را به عنوان روز جهانی ATSEP (پرسنل تامین‌کننده ایمنی در ترافیک هوایی به وسیله تجهیزات الکترونیکی) تعیین نموده است. اعضای ATSEP به یمن دستاوردهای موفقیت‌آمیز خود طی سالیان متمادی و مشارکت در ایجاد آسمانی ایمن در سطح بین‌المللی ، این روز را مورد تکریم قرار می دهند. پایگاه خبری ایرلاین پرس نیز، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی (21 آبان / 12 نوامبر) را به تمامی متخصصان و تلاشگران این حوزه تبریک عرض می نماید.

در گزارش زیر، برخی از پیام های تبریک ارایه شده توسط مدیران فرودگاهی ، مدیران فعال در حوزه الکترونیک هواپیما و سایر ی نفعان و ی مدخلان ، به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیما، ارایه شده است.

پیام تبریک امیر مکری ،مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی کشور
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی ضمن تبریک این روز تاکید کرد که قدرت نمایی اندیشه و بازوان پرتوان متخصصان این حوزه که تحریم های خصمانه را درهم شکسته اند امروز بیش از گذشته رخ می نماید.
سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است:
«در پهنای آسمان ایران و فضای کشور آنچه امروز بیش از گذشته رخ می نماید، قدرت نمایی اندیشه و بازوان پر توانی است که تحریم های ظالمانه و خصمانه را به معنای واقعی کلمه در هم‌ شکسته اند و این گستره آبی را به اعتماد سامانه های ارتباطی، ناوبری و نظارتی در سراسر خاک ایران همچنان ایمن حفظ کرده اند.
این مرز و بوم‌ هیچگاه دستان توانمند متخصصان الکترونیک هواپیمایی را که متعهدانه در تعمیر و نگهداری و راهبری سامانه های مذکور از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند، از یاد نمی برد و می داند که شما سهم خود را همیشه به درستی در فراهم نمودن بستری مناسب در برقراری جریان منظم و ایمن ترافیک هوایی آسمان ایران و گذر مطمئن معتبرترین شرکت های هواپیمایی ایفا نموده اید.

اینجانب فرا رسیدن ۱۲ نوامبر روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را به تمامی متخصصان الکترونیک هواپیمایی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تبریک عرض می نمایم و توفیق شما را در انجام وظیفه خطیر خویش از خداوند متعال مسئلت می نمایم.»

 

پیام تبریک هیات مدیره انجمن متخصصان الکترونیک هواپیمایى ایران به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى

 

پیام تبریک سیامک بهنام مدیر کل ارتباطات و ناوبرى هوایى شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى

پیام تبریک مدیرکل فرودگاه مهرآباد به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى

صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در پیامی 12 نوامبر روز جهانی الکترونیک را به کلیه متخصصین این صنعت تبریک گفت:
وی بیان نمود: بی‌تردید در این برهه حساس و سرنوشت‌ساز که جهانیان ارتقای سطح علمی و فناوری‌های نوین کشورمان را به نظاره نشسته‌اند اعتلای فرهنگ خود باوری و بومی‌سازی فناوری‌ها یکی از کارآمدترین روش‌های مقابله با تهدیدها و تحریم‌های استکبار جهانی محسوب شده که تکیه بر غیرت جوانان توانمند ومتخصص ومتعهد آینده‌یی روشن را برای صنعت هوانوردی به تصویر خواهد کشید.
متخصصانی که در انجام امور محوله در حوزه الکترونیک تمام توان خود را در برقراری پروازهای ایمن با استانداردهای روز جهانی در خود کفایی بومی به کار گرفته و در این راه خطیر با دانش وتخصص مثال زدانی در مبارزه با تحریم های تحمیل شده در صنعت حمل ونقل هوایی همواره سربلند وزبانزد عام وخاص در حوزه خودکفایی می باشند.
وی تاکید نمود: امروز صنعت مدرن بدون الکترونیک و تکنولوژی های وابسته به آن عملا روبه نابودی می باشد زیرا در عصر کنونی الکترونیک زمان ومکان نمی شناسد و با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی در عرصه هوانوردی به استاندارد های جهانی دست می یابیم . اینجانب خوشحالم اکنون که با همت وتعهد متخصصین الکترونیک هواپیمایی کشور عزیزمان وهمکاران متخصصمان در فرودگاه مهرآباد توانسته ایم با تکیه بر تخصص و دانش داخلی کلیه سامانه‌ها و زیرساخت‌های سرویس‌های ناوبری هوایی کشور را عملیاتی نگه داشته و به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین ارکان برقراری امنیت و سلامت پروازها نقش کلیدی ایفا نماید فرصتی است تا از همه شما عزیزان در حوزه مهندسی الکترونیک هواپیمائی تشکر وقدردانی نمایم.
اینجانب 21 آبان ماه (12نوامبر)، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را به همکاران در حوزه الکترونیک خانواده بزرگ شرکت فرودگاهها وهمکاران در فرودگاه بین المللی مهرآباد تبریک عرض نموده و از زحمات شما تقدیر و تشکر می نمایم ،امید است همواره موفق وموید ومنشاء خدمات ارزشمند باشید.
میر سعید صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد

پیام تبریک مدیر فرودگاه سنندج به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى

پیام تبریک مدیر عامل شرکت هواپیمایی “هما” به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی؛

بسمه تعالی

صنعت هوانوردی کشور، زنجیره‌ای متشکل از حلقه‌های گوناگون است که اتصال و پیوستگی مدام آن، تضمین امنیت صدها پرواز در فرودگاه‌های سراسر کشور را در پی داشته و کوچکترین خلل در هریک از این حلقه‌ها، خسارات جبران‌ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

۱۲ نوامبر، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی، تجلیل از متخصصانی است که اعتماد به سیگنال‌های ارسالی به هواپیماها، مرهون تخصص، تعهد و تلاش آنان است. اعتمادی که حتی سایه سنگین تحریم و کمبودها در صنعت هوایی، نتوانسته کوچکترین خللی به آن وارد کند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به فعالان این عرصه، سلامت و توفیقات روزافزون آنان را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

تورج دهقانی‌زنگنه
رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

گزیده ای از پیام تبریک مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی؛

 

متخصصان الکترونیک هواپیمایی جلوه ای افتخار آمیز از توانمندی کشورمان در صنعت هوانوردی را به نمایش گذاشتند.

 

 

 

 

 

پیام تبریک کمال دهقان منشادی مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر به مناسبت روز جهانی متخصصان الکترونیک‌هواپیمایی؛

پیام تبریک مدیرکل محترم کنترل ترافیک هوایى به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى؛

 

پیام تبریک دبیر انجمن شرکت هاى هوایى جناب آقاى مهندس سامانى به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى؛

 

پیام تبریک مدیرکل فرودگاه های مازندران به مناسبت روز جهانى الکترونیک هواپیمایى

 

با اندک تلخیص و اضافات برگرفته از: کانال تلگرامی انجمن متخصصان الکترونیک هواپیمایی ایران // کانال تلگرامی اخبار فرودگاه ها // کانال تلگرامی انجمن متخصصان الکترونیک هواپیمایی // کانال تلگرامی اخبار هوانوردی و فرودگاهی //


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو