پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آمادگی کامل فرودگاه تبریز برای مواجهه با فصل سرما

تاریخ خبر: // کد خبر: 245304 // // //


آمادگی کامل فرودگاه تبریز برای مواجهه با فصل سرما

حمید حاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما تاکید کرد که فرودگاه تبریز از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات عملیات زمستانی کاملا مجهز و آماده است.


آمادگی کامل فرودگاه تبریز برای مواجهه با فصل سرما

مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما تاکید کرد که فرودگاه تبریز از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات عملیات زمستانی کاملا مجهز و آماده است. حمید حاجی بیگی، مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما در تمرین عملیات زمستانی فرودگاه تبریز که 20 آبان برگزار شد، بر روند آمادگی تجهیزات، کارکنان خدمات و نیز اداره آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه تبریز نظارت کرد.

وی در جلسه ای که پس از پایان تمرین برگزار شد، گفت: هدف از این تمرین ارزیابی میزان آمادگی نیروی انسانی و نیز تجهیزات اداره ایمنی و آتش نشانی فرودگاه تبریز برای استقبال از زمستان و فصل سرما بود که خوشبختانه با تلاش مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی و کارکنان اداره آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه تبریز، این فرودگاه از آمادگی کامل برای فصل زمستان برخوردار است.

حاجی بیگی افزود: آتش نشانی و نیز برف روبی فرودگاهی اقداماتی کاملا تخصصی هستند و اداره کل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، کارکنان فرودگاه های مختلف را آماده کرده است.

وی گفت: فرودگاه تبریز یکی از برف گیرترین و پرتردد ترین فرودگاه های کشور است که فصل سرما در این شهر نیز طولانی تر از مناطق دیگر کشور است و با تجهیزات کامل و نیروی انسانی متعهد و متخصص این فرودگاه هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

در ابتدای این نشست، رامین آذری، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک هفته وحدت  گزارشی از میزان آمادگی کارکنان آتش نشانی و ایمنی فرودگاه تبریز ارایه کرد و گفت: کارکنان آتش نشانی و ایمنی با تجهیزات به روز آتش نشانی و خودروهای برفروبی در سریع ترین زمان ممکن می توانند باند برفی فرودگاه را برفروبی و عملیاتی و باند فرودگاه را برای پروازها آماده کنند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو